Sterownik Kamery Qoltec 19QT


(Crealive) #1

Cześć, wczoraj potrzebowałem skorzystać z mojej kamery, która leżała bezużytecznie w szafce.

Kamerkę podłączyłem, ładnie ją wykryło jako USB camera. Przeszukałem cały dom w poszukiwaniu płytki ze sterownikiem i nie mogłem znaleźć. Jak się okazało przez omyłkę została wyrzucona do kosza na śmieci. Teraz jestem pozbawiony sterownika, a kamerke potrzebuje...

Jest to ta kamerka :arrow: http://www.qoltec.pl/products.php?cat=K ... e&id=96085

Pobrałem te sterowniki :arrow: http://www.qoltec.pl/help.php?cat=Sterowniki&id=d26ce zainstalowałem , ale Kreator znajdowania nowego sprzętu na to nie reaguje - tak jakby tam nie było wogole sterownika..

Pomocy :oops:


(Maklo) #2

wlasnie kupilem ta kamerke i mam nastepujacy problem a mianowicie, nie moge diod wlaczyc, jest jakis specjalny przycisk ?

plytke posiadam wiec jak nadal szukasz sterownika to moge wyslac


(system) #3

ja mam ten sam problem, płyta przy otwieraniu opakowania strzeliła i nie mam skąd pobrać sterowników. zgłosiłem nawet problem do producenta i obiecali ten błąd poprawić, ale jeżeli ktoś ma tą płytę to proszę o pomoc. Będę wdzięczny.

mój adres to szato@poczta.fm

-- Dodane 30.01.2010 (So) 9:40 --

A co się tyczy diod, to powinny Ci działać od razu po podłączeniu do kompa. Jeżeli nie, to u góry kamerki masz podłużny przycisk do ich włączania, no i oczywiście na kablu jest ich regulacja. Jak nie działają to wada produktu..