Sterownik karty graficznej

Witam,

mam pewien problem z kartą graficzną.

Posiadam kartę ATI Radeon HD 4800.

Problem polega na tym, że system jakby nie wykrywa mi karty graficznej. Gdy wchodze w menadżer urządzeń jest tylko znak zapytania z “Kontlorer wideo (zgodny z VGA)”, gdy wchodzę w Właściwości Monitora i biore karta w typ karty nie pisze nic w informacje o karcie same niedostępne. Program Everest Home Edition także nie podaje żadnych informacji na temat karty graficznej. Ściągnąłem sterownik do tej karty z oficjalnej strony AMD lecz przy instalacji wyskakuje okienko, że nie znaleziono sprzętu do tego sterownika.

Jestem świeżo po formacie i zainstalowalem juz wszystkie sterowniki, a tego jednego nie moge :confused:

Wpisałem nawet na stronie devid.info ID urządzenia lecz wyskoczyły sterowniki do winxp x62 a ja mam x32…

Co mam zrobić?

ps. nie jestem informatykiem i nie znam się na wszystkim

Po wcześniejszym formacie zainstalowalem ten sterownik i wszystko działało.

Jaką wersję sterownika ściągnąłeś?

Ostatnie sterowniki które wspierają serię HD4800 to 12.6 i 12.6 Beta.

ATI Catalyst™ Legacy Display Driver for Windows XP Professional/Home wersja 10.2 z 2/23/2010

taka jest na stronie

http://support.amd.com/us/gpudownload/w … iw-xp.aspx spróbuj zainstalować te sterowniki. Niewiem czy to pomoże ale możesz spróbować.

ściągnąłem 12.8 lecz gdy odpalam instalajce i biore niestandardową, żeby wybrać składniki jakie zainstalować to ujawnia sie tylko menadzer instalacji AMD, microsoft .net framework 2.0 i sterownik audio. Nie pokazuje się nic o sterownikach do karty graficznej :frowning:

Ostatnie sterowniki które wspierają serię HD4800 to 12.6 i 12.6 Beta.

Dodane 01.11.2012 (Cz) 16:50

Ściągnij sterowniki z linku który podał StuXnet

Działa !!

Dzięki bardzo 3