Sterownik Karty Sieciowej, uszkodzony po każdym restarcie

Mam pewnien problem ze sterownikiem do karty sięciowej przez pewnien czas jest wszystko dobrze dopuki nie zrestertuje komputera i po restarcie znowu sterownik się psuje

Napisz coś więcej. Jaka karta graficzna, kiedy robiłeś upgrade sterownika karty.

graficzna ? Nie sieciowa ? :smiley:

Tak, sieciowa mój błąd.

Attansic L1 Gigabit Ethernet Adapter    PCI

IC Plus IP100 Fast Ethernet Adapter    PCI

o to chodzi ? :smiley:

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Karta sieciowa zintegrowana, czyli płytę masz ASUS-a tylko podaj jak model (płyty głównej).

ASUS P5L MX

Tym razem doprecyzowałem temat, następnym usunę wątek z forum…

A z czego się śmiejesz jak sterowniki do karty sieciowej mogą być wbudowane w:

  1. Chipsecie

  2. Karcie dźwiękowej

  3. Karcie graficznej

 

Nie potrzebuję żadnych sterowników do karty sieciowej - wystarczają mi wbudowane sterowniki Ethernet do karty graficznej i wszystko hula :smiley:

Możesz podać chociaż system (bit)  ?

http://www.asus.com/Motherboards/P5LMX/#support Wybierz swój system operacyjny, następnie wybierz pozycję LAN i pobierz najnowszy sterownik (nie wersję BETA).

Windows Xp Professional 32bity. Pobrałem te sterowniki wcześniej już

Zainstalowany SP3?

Zainstalowany Chipset?

Sterowniki Ethernet nie działają z Chipsetu lub karty graficznej ?

Problem dotyczy tylko karty sieciowej?

SP3

Chipsetu nie zainstalowałem

Nie wiem.

Tak problem dotyczy tylko karty sieciowej

Zainstaluj.

A kompa czasem nie masz podkręcanego?

 

Lub możliwe, że karta uszkodzona?