Sterownik mikroukładu Intel

Witam

Wczoraj robiłem formatowanie dysku w moim Lenovo G550. Zainstalowałem Win 7 Ultimate 64 bit , gdy chciałem zainstalować chipset płyty głównej niby wszystko było ok ale gdy zamknąłem kreator instalacji wyświetlił mi się komunikat że program może nie działać poprawnie . Przy próbie zainstalowania jeszcze raz w kreatorze pojawił się komunikat że na tym komputerze jest już zainstalowane to oprogramowanie . Dla tego moje pytanie brzmi jak można odinstalować sterownik od płyty głównej Intel

Sprawdź w Menedżerze urządzeń czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania.

Być może odpowiednie sterowniki same już się zainstalowały przez Windows Update :wink:

Zółtych znaków nie ma ale również nie ma jakichkolwiek działów związanych z płytą główną

Wygląda na to że sterowniki do płyty głównej tzw. Chipset zostały już zainstalowane.

Nie zawsze są widoczne w “Programy i funkcje” na nowszych systemach oraz w “Dodaj lub usuń programy” na starszych.

Jeżeli nie będzie żadnych problemów z tym związanych to nie masz się o co za wcześnie przejmować :slight_smile:

Będą problemy z komputerem to musisz podać nazwę płyty głównej, mikroukład płyty głównej i dokładnie opisać problem :wink:

usunąłem wszystkie kontrolery po restarcie sam dograł z windows upadate jakieś pliki odpaliłem instalke chipsetu a on doinstalował jeszcze jakiś sterownik mam nadzieje że sam zainstalował to czego brakowało :wink: i będzie wszystko grało

Dzięki za Pomoc

Pozdrawiam