Sterownik nvidia przestał działać ale odzyskał sprawność

Witam, od jakiegoś czasu podczas robienia zwykłych rzeczy (surfowanie, youtube, granie) monitor gaśnie komputer freezuje się a po czasie odcina się i wyskakuje mi komunikate "Sterownik NVIDIA przestał działać ale odzyskał sprawność. Dodam że przez to często gry mi się nawet nie chcą włączyć. Świeży komputer po formacie wszystkie sterowniki do grafy dobre, nie podkręcałem niczego.

Mój sprzęt

Procek AMD APU A6-5400K 3,6 GHz

8 GB ram

Windows 7

GeForce GTX 650 2 GB ram

Zasilacz ATX 12v 2.2 compatible max 485 W ( nie wiem czy to model ale nic nie mogłem znaleźć na obudowie)

kiepski16 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Czyli tak:

  • na początek sprawdź wszystkie temperatury

  • trzeba kompa sprawdzić na innym zasilaczu

  • trzeba kompa sprawdzić na innej karcie grafiki

Temperatury w porządku

Procesor:

48-58 Stopni Celsjusza

Karta Graficzna:

36-40 Stopni Celsjusza

Płyta:

31-35 Stopni Celsjusza

Nie mam jak sprawdzić na innej karcie, zasilaczu chyba że oddam do serwisu, ale to trochę potrwa. Przypominam iż kiedyś już coś podobnego miałem, ten sam problem, ale nie pamiętam jak go rozwiazałem, przypuszczam że sam się rozwiązał, a dziś próbowałem sterowniki odinstalować i problem zniknął, lecz po zainstalowaniu nadal to samo, próbowałem też starsze ale to nic nie dało … Ekran znika mi tylko po włączeniu przeglądarki, gry, jak go tak zostawie to nic się nie dzieje… Możliwe że trzeba podkręcić kartę ?