Sterownik Nvidia przestał działać

Miałem ze dwa razy sytuacje gdy cały ekran mojego laptopa sie posypał, zwolnienia obrazu, różne artefakty i komunikat ze Sterownik Nvidia przestał działać, wyłączyłem laptop (może sie przegrzał) i po jakimś czasie po włączeniu wszystko działa jakby normalnie można wejść do panelu sterowania nvidia, tylko mam problem z wyświetlaniem filmów na youtube w jakości HD. Widać schodki na obrazie w HD, obraz jest nie ostry . Co zrobic przeinstalowac sterownik Nvidii ? 

 

Edit: Gdyby kogoś interesowało to napisze że problem był ze sterownikiem, nie wiem jaką wersje miałem zainstalowaną na początku ale pod prawym przyciskiem myszy nie miałem panelu sterowania, odinstalowałem ten mój sterownik z panelu sterowania, przeczyściłem rejestr CCleanerem, zainstalowałem najnowszą wersje ze strony nVidii 335.23 dodatkowo ze sterownikiem dźwięku HD i Nvidia Experience. Włączam a tu nic dalej niektóre filmiki w HD krawędzie postrzępione nie da sie oglądać. Problem rozwiązał się gdy odinstalowałem te najnowsze stery i system sam zaczął ściągać sterownik kontrolera wideo VGA, sterownik graficzny 327.02, ster dźwięku HD 1.3.26.4 i oprogramowanie Phys.X 9.13.1220. Teraz wszystko działa ;D obraz ostry full HD

 

Wyinstaluj obecny sterownik, wyczyść rejestr i zainstaluj nowy.

Miałam to samo-przeinstalowanie sterowników nie pomogło- zaniosłam do serwisu,a w nim stwierdzili,że karta graficzna się zepsuła i trzeba wymienić-po wymianie wszystko działało jak należy :slight_smile:

Z tym ze czesto to oznacza problem ze sterownikiem :slight_smile: reinstalacja na inna wersje powinna pomóc :wink: szkoda tracić pieniądze na serwis z czasem zwykłych problemów :wink:

W serwisie oszukują…przeinstalują sterowniki a powiedzą że kartę grafiki wymienili i zamiast 20 zł zapłacisz 500 zł albo więcej…

Jestem zdania kolegi nade mną w tej kwestii lepiej samemu pokombinować serwis to naprawdę ostateczność chyba że na gwarancji masz…