Sterownik NVIDIA

Mam laptop acer 5737z. wbudowana rozdzielczość to 1024x768, ale przez pomyłkę pobrałem ze strony NVIDIA sterownik na większą rozdzielczość. Problem polega na tym że nie umiem znaleźć najnowszego sterownika NVIDIA na moję prawdziwą rozdzielczość. Proszę o pomoc( najlepiej jako link ze stroną z której mogę pobrać ).

Nie wiem co znaczy sterownik do większej rozdzielczości, ale odinstaluj to i pobierz najnowszy ze strony www.nvidia.pl (GeForce 9M Series).

Na tej stronie: http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers wybierz Twojego laptopa, potem system operacyjny (nie podałeś!) z rozwijanego menu i pobierz sterowniki z pozycji VGA.

Sterowniki pobiera się do określonego laptopa, a nie do rozdzielczości!

Waxem co to znaczy wbudowana rozdzielczość? Po pierwsze matryca 15,6" w tym laptopie obsługuje maksymalną rozdzielczość 1366x768 i z taką powinieneś pracować. Rozdzielczość 1024x768 jest natywną zwykle ustawioną bez zainstalowanych sterowników do kart graficznej, również taka rozdzielczość jest źle wyswietlana na takiej matrycy obraz rozciągnięty itp. Także twoją “prawdziwą rozdzieczością” jak to ująłeś jest 1366x768 a nie 1024x768.