Sterownik pci.sys powoduje bluescreeny


(takiktoś) #1

Witam. Mam już wiele miesięcy uciążliwy problem ze sterownikiem pci.sys. To sterownik systemowy więc myślę że źle zainstalowało. Format komputera i dalej to samo. Proszę o pomoc. [-o<


(pawcio1212) #2

a system działa(uruchamia się) czy od razu wyskakuje BSoD

sterowniki do płyty głównej zainstalowane??


(takiktoś) #3

Stery zainstalowane. BSoD wyskakuje przy zamykaniu systemu. :frowning: Być może to wina karty graficznej. Zaczęło się to po wymianie ale karta działa w 100%. Może sterowniki się "gryzą" ??


(pawcio1212) #4

po wymianie stare sterowniki odinstalowałeś


(takiktoś) #5

Przed wymianą był format kompa potem nowa karta została włożona. O ile pamiętam z Bluescreenview pisało tam coś również o sterowniku dźwięku. Może tu leży problem. :frowning:


(takiktoś) #6

Ups. Używałem CCleandera i zapisy z niego poszły gdzieś. A bluescreen występuje jak mu się podoba. Czasem za każdym razem, czasem rzadko. Przed formatem, który robiłem niedawno pokazywało przy każdym wyłączaniu komputera. :frowning:

-- Dodane 08.09.2011 (Cz) 15:54 --

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA Tyle pamiętam z tych bluescreenów. A ten sterownik dźwięku o którym wspominałem to hdaudbus.sys. I w programie był oczywiście pci.sys. Więcej nie pamiętam. :frowning:


(takiktoś) #7

Jeszcze go nie było a tyle ile pamiętam to napisałem lecz to trochę za mało. Jak się pojawi to dam cały raport z niego. :slight_smile:


(takiktoś) #8

Kamyk92 zrobiłem screena ale wcześniej mi jeden raport wsiąkł bo miałem bluescreena i raportu brak. Teraz był więc zrobiłem screena: http://naforum.zapodaj.net/f461d128bd50.jpg.html Wiesz co powoduje problem?