Sterownik po ponownym uruchomieniu "psuje się"

Witam, posiadam laptopa hp g6-1125sw (Windows 7 64-bit) z kartą graficzną ATI Mobility Radeon HD 4250. Po uruchomieniu wyświetla mi się komunikat “nie jest zainstalowany żaden sterownik graficzny lub sterownik graficzny nie działa prawidłowo, zainstaluj sterownik odpowiedni dla danego sprzętu firmy AMD” i pasek narzędzi jest w kolorze podstawowym (biało niebieski) i nie da się tego zmienić. Nie działają też żadne gry i nie odtwarzają się filmy. Pobrałem i zainstalowałem odpowiedni sterownik. Po ukończeniu instalacji każe mi uruchomić ponownie komputer. I wtedy jest wszystko ok, ale jak wyłączę komputer i włączę to jest znowu to samo. Co mam zrobić ?

PROSZĘ O POMOC !

To:http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Sweeper,Program,Windows,33842.html I spróbować zainstalować raz jeszcze.

zrobiłem tak jak kazałeś ale pojawia się znowu inny problem. po włączeniu komputera wszystko jest ok, ale gdy tylko coś na nim zrobię np. włączę przeglądarkę internetową ekran gaśnie i wyświetla się bluescreen jedyne co zdążyłem przeczytać to coś o restarcie sterownika (reset driver), czyli że ten sterownik się zawiesza ?

Popróbuję jeszcze może zadziała :wink:

Dodane 01.11.2012 (Cz) 9:54

nic nie działa, pomocy…