Sterownik R331 , problem z grafiką gtx 660

Siemanko. Mam taki problemik z kartą. zauważyłem że bez stresu ma ona 55 stopni, pomyślałem, że zakurzona czy coś(mam zamknięta budę). Więc przeczyściłem kompa, prawie w ogólne kurzu nie było. No i odpalam kompa, żadnych programów nie uruchamiałem oprócz tego do sprawdzania temperatury i tu takie coś mam http://scr.hu/0lx2/ysu92

Jeżeli chodzi o granie to karta ma jakoś dziwnie słabszą wydajność niż kiedyś, a temperatura 57 stopni, mało. Dodam ,że pari dni temu wyszedł nowy sterownik R331 Game Ready Driver, którego zainstalowałem. I moje pytanie skąd ten problem z kartą, czy może on być spowodowany tym sterownikiem ? Aha i sprzęt z podpisu. Z góry dzięki za odpowiedz :slight_smile:

Edit. a może ponowne zainstalowanie sterownika pomoże ?

karolgt1 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

postanowiłem zainstalować ten sam sterownik ponownie i wszytko powróciło do normy, więc postanowiłem dla pewności zresetować jeszcze komputer i niestety problem powrócił :confused:

karolgt1 , podałem Ci linka, proszę, skorzystaj z niego, przeczytaj uważnie to co jest tam napisane i spróbuj jeszcze raz.

zainstalowałem teraz inny sterownik i na początku działał okej ale znowu gry zresetowałem komputer problem powrócił :confused: nic nie rozumiem. Jakiś wirus ?

Dodane 26.10.2013 (So) 0:11

a więc problem rozwiązałem sam, był nim niejaki plik bfgminer.exe który sam się włącza przy starcie komputera i obciąża kartę graficzną, znalazłem go w menedżerze zadań. Temat do zamknięcia :slight_smile:

EDIT. szkoda że nikt nie pomógł :frowning:

Czy tylko wyłączyłeś proces z autostartu?

Jeśli tak to wstaw logi z OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

usunąłem cały folder który zawierał ten plik, i od wczoraj do dzisiaj cały czas jest ok.

Dodane 26.10.2013 (So) 16:26

http://www.wklej.org/id/1158707/

tu raport z OTL

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

zrobione