Sterownik Starforce: kod błędu 1275

Witam. Problem polega na tym, że podczas uruchamiania gry Beyond Divinity pojawia się komunikat (dolny): http://zapodaj.net/2e7996681fa07.png.html

Mam win 7 64b. Na drugim kompie na xp działa normalnie. Próbowałem reinstalować, zgodności systemu, praw admina, nie działa.

Z tego co wyczytałem problem jest w sterowniku Starforce. Według internetowych instrukcji próbowałem go zaktualizować programem sfdrvup.exe ale pojawił się komunikat: z załączonego zrzutu: “No installed protection…”.

Podczas próby instalowania patchy wyskakuje komunikat nieznana wersja pliku div.exe.

Dodam, że dzieje się tak tylko w polskiej wersji gry. Jak pobrałem angielską wersję to działa normalnie. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć spolszczenia i stąd ten cyrk…

Tracę powoli cierpliwość, więc zwracam się z prośbą o pomoc do Was :slight_smile:

Pomożecie?

apollo650, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.