Sterownik wifi notebook hp pavilion zv5000

Hej,

wpadłem w posiadanie notebooka z tytułu, był już na nim wgrany win xp i łączył się normalnie przez osiedlowe wifi. Jednak trzeba było zrobić mu formata, tak też zrobiłem i wgrałem czystego winxp. Zaczął się problem. Pobrałem mnóstwo sterowników, np. z tej strony z sekcji network http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 85148#N479 , wydawało mi się to wystarczające. Pobrałem wszystkie, ponieważ nie wiem dokładnie jaka karta sieciowa w nim drzemie. Wgrywałem wszystko po kolei ale żadne z tych sterowników nie działają, w jednym wyświetla się ta ‘trayowa’ ikonka z sieciami, ale żadnej nie łapie, jest tylko pusta lista. Proszę o doradzenie co mogę zrobić w tej kwestii. Dodam, że potrzeba to zrobić ‘na jednej nodze’ :wink:

Skoro miałeś już kartę zainstalowaną (była ikonka koło zegara) tylko Ci sieci nie pokazywało to znaczy, że trzeba ją włączyć. Karty wifi w laptopach można wyłączyć-uśpić specjalną kombinacją klawiszy FN+ któryś z klawiszy F1,2,3,4,5,6… poszukaj tego z ikonką wifi, anteny i naciśnij go razem z funkcyjnym wtedy pewnie zacznie Ci wifi wykrywać.

Dziękuję ślicznie, problem rozwiązany.