Sterownik Wifi Toshiba C660 potrzebny!

Witam mam problem gdyż potrzebuje sterownika do wi-fi do laptopa Toshiba Satelite C660-1kw jeżeli ktoś wie skad sciągnać mógłby podesłać link 

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

A stronę Toshiby  to zbanowali  u  ciebie  na sieci ??

 

http://www.toshiba.pl/innovation/download_drivers_bios.jsp?service=PL&mode=allMachines&action=search&teddProduct=6013&selShortMod=1034&LNG=20

Szukałem na stronie toshiby ale żaden nie działał dlatego napisałem ten temat

Geniuszu,  a  raczyłeś  choć  wejść na linka który podałem, wybrać system i typ sterownika i kliknąć wyszukaj ?

 

Zaręczam  że  w  swej genialności  nie za bardzo …

A wiesz wszedłem w twój link i pokazało mi to samo co już instalowałem i nie działa 

Cześć,

 

Zainstalowałeś właściwy? Na stronie są trzy różne sterowniki, dla trzeb różnych kart WiFi.

Karta WiFi jest włączona?

Daj screena z menadżera urządzeń. Zobacz FN+F8.

Tak jest włączona zainstalowałem wszystkie po kolei odinstalowywując nie działające i dalej nic

A próbowałeś tego ?

 

Nie próbowałem zobacze 

Spróbuj instalacji sterownika przez menadżer urządzeń. Jak chcesz napisz do mnie na gg.

to mam go odinstalowac tego aktualnego i zainstalowac go od nowa ?

Nie musisz nic odinstalowywać bo nie masz żadnego sterownika wifi zainstalowanego wg screena z menadżera urządzeń.

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na Kontroler sieci, Właściwości, Szczegóły i podaj Identyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj, umieść identyfikatory na forum).

 

 

Odinstaluj wszystkie niedziałające sterowniki (jeśli są widoczne w zainstalowanych aplikacjach).

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_818410EC&REV_01

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&SUBSYS_818410EC

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_028000

PCI\VEN_10EC&DEV_8176&CC_0280

 

to bylo w indentyfikatory sprzetu

http://206.17.82.2/pl_PL/downloads/detail.page?DocID=DS029437 Sprawdź ten.

Dzięki Wielkie Langhorn2009 działa jestem ci bardzo wdzięczny