Sterownik

Pobrałem sterownik z linku i rozpakowałem go w WinRar.Lecz jest problem bo tam są dwa sterowniki.Który mam pobrać.Są to sterowniki do myszy. http://img294.echo.cx/img294/1295/bezkhu0ki.png


nie wrzucaj takich dużych obrazków

chyba, już na ten temat rozmawialiśmy

monczkin

Jakiej myszy??

I skąd to pobierasz??

Mysz SWOP-50 a pobieram ze stronyhttp://a4tech.com/EN/download3.asp?ID=108

Przecież jak klikniesz na Download (to zielone ne dole), to ci pobiera plik *.zip.

To, co podałeś, to tylko część całego sterownika (zaledwie dwa kawałki z całości). Rozpakuj to czym innym, np. Total Commanderem, i wtedy bedziesz miał całość. Klikasz wtedy na Setup.exe, który tam jest i instakujesz sterownik.

Mam cały plik RAR i to jest w nim .Kliknąć na ten link to się wtedy rozpakuje?

Masz to rozpakować. Wybierz sobie jakąś lokalizację, gdzie rozpakujesz całą zawartość. Setup.exe w spakowanym Ci nie ruszy.

Napisz jak to zrobić

Masz WinRara i klikając prawym przyciskiem myszy na ten pobrany plik masz możliwość rozpakowania (jeżeli się nie mylę, ponieważ ja używam innego programu ale jestem pewien, że i tam jest taka możliwość).

Czy to jest opcja wybierz nowy folder?

Moment, bo cię nie rozumiem.

Skąd ty wytrzasnąłeś tego RAR-a ??

Podałeś nam linka, z którego pobierasz. Jest tam na dole zielony przycisk “Download”, który po naciśnięciu spowoduje pobranie sterownika w postaci pliku o nazwie A4Tech-iZoomWorks.zip . W tym ZIP-ie masz spakowany cały sterownik, który instalujesz po rozpakowaniu przez kliknięcie znajdujacego się tam pliku Setup.exe

Tutaj masz bezpośredni link do downloadu

http://www.a4tech.com/en/driver/A4Tech-iZoomWorks.zip

Update

W WinRAR-ze wskazujesz plik, potem klikasz na “Rozpakuj”, wyskakuje ci okienko z wyborem, gdzie chcesz to rozpakować. Wybierasz miejsce i OK.

prosze

SAMOUCZEK

Pobrałem go a on rozpakował się w WINRAR.Zainstalowałem sterownik.Otworzyłem tą stron myszką SWOP-50.

Nie mógł się rozpakowac sam przecież :slight_smile: Ty go dopiero musisz rozpakować. Zresztą kolega musg podał linka z podstawami obsługi programu, bo coś mi się wydaje, że nie wiesz jak rozpakowac dany plik po prostu.

Jak go otworzyłeś w win rar to znajdz plik setup.exe i kliknij go dwukrotnie. Instalka ruszy. :wink: