Sterowniki 368.39+ do Nvidia GT9500

Siemka, szukam sterów do tej karty  wymienionych wyżej lub nowszych, pobrałem 372.70, ale mam ekran widoczny niżej, próbowałem przez menedżer urządzeń je zainstalować ale to samo :confused:

 

 

Ma ktoś jakiś sposób aby zainstalować je pod moją kartę? 

 

Nvidia GT9500

Dwm 2016-09-04 13-07-34-62.jpg

Dwm 2016-09-04 13-08-17-66.jpg

Na stronie NVidii wybierz menu Sterowniki | Pobierz sterowniki - Geforce 9 Series - i pokaże się sterownik w wersji 341.96 - to ostatnia, która obsługuje twoją kartę

Ostatnie sterowniki dla twojej karty: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/106417/pl

 

 

Wiem, tylko pytanie czy na siłę nie da się zainstalować tych nowszych sterów?

 

Uchylając rąbek “tajemniecy”, chodzi mi, aby odpalić na tym BF1, wiem, że w praktyce ta karta jest za słaba, tak samo jak pod BF’a 4, Titanfall, GTA V, ale mam podkrecony komputer i wszystkie z w/w gier latają na tej karcie doskonale na minimum średnich ustawieniach. 

 

Ponoć w Informatyce wszystko jest możliwe… Ja np. znalazłem zmodyfikowane sterowniki 347.25 i odpaliłem moją GTX960 pod WinXP (starsze gierki zabezpieczone DRM - seria Bioshock, zwłaszcza nr 2, nie chodzi pod Win7 i Win10). Trzeba tylko  guglować i mieć nadzieję…:wink:

niektóre sterowniki działają tylko nie mają wpisu nr identyfikacyjnego starszego sprzętu w pliku .inf sterownika, ale z tym jest loteria, czasami zadziała, czasem błędy w wyświetlaniu grafiki albo BSOD i nic nie zrobisz, poszukaj modyfikowanych sterowników (zazwyczaj na guru3d) lub sam dodaj numer karty z oficjanie obsługiwanej wersji, można takim sposobem na przykład odblokować instalację nowszych sterowników z windows 7 pod windows vista. Pozdrawiam :slight_smile:

Battlefield 4 ma w wymaganiach 8800GT, GTA V 9800GT, tintfall 8800GT. Ale jak wyobrażasz sobie żeby uruchomić bf1, które ma w wymaganiach gtx660 tylko dzięki nowszym sterownikom to nie mam pojęcia. Między tymi kartami jest przepaść wydajnoścjowa, np w 3d marku vantage twój model osiągnął 1420pkt, gtx660 24660…