Sterowniki AMD i HD Intel,


(Wasti) #1

Wczoraj z powodów diagnostycznych wyłączyłem w menadżerze urządzeń jedną z kart graficznych w moim laptopie. Chodzi o AMD 6750M. Ekran się wyłączył. Coś się pospuło w sterownikach i teraz czarny ekran powoduje ponowne włączenie tych sterowników w normalnym trybie. Tak więc wszystko działa przy domyślnych (awaryjnych) sterownikach systemowych, ale przy włączonych właściwych sterownikach karty graficznej już nie. Przeinstalowanie sterowników nie pomaga. Nie chcę przeinstalowywać od nowa Windowsa, czy macie jakiś pomysł? Chodzi o Windows 7 oraz laptop Samsung 700z5a. Ktokolwiek wie jak wybrnąć z tego będę bardzo wdźięczny!

 

Pozdrawiam!

 

 


(Agatonster) #2

eos

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.


(JNJN) #3

Odinstaluj obecne sterowniki kart, czyszczenie systemu np: Ccleanerem, restart i zainstaluj sterowniki producenta laptopa do Twojego systemu 32 lub 64 bitowego.