Sterowniki asus radeon hd 7770


(Szymonek1515) #1

Witam chciałbym prosić o pomoc w sprawie sterowników do karty Asus radeon hd 7770 DC v2 ponieważ nie działają mi niektóre gry np. burnout paradise the ultimate box ponieważ wyskakuje bład program przestał działać . Mój program który zainstalowałem z płyty ze strownikami po włączeniu komputera wyskakuje komunikat o reinstallu albo zaktualizowaniu sterowników do karty graficznej , a program który zainstalował się wraz ze sterownikami pokazuje że mam aktualne sterowniki ... Teraz nie wiem co zrobic na laptopie pomogły nowe sterowniki a na pc nie wiem co zrobić bo pokazuje mi że mam najnowsze ! Prosze o pomoc ... ?!?


(JNJN) #2

A jaką wersję sterownika pokazuje napisz i jaki masz system operacyjny.


(Szymonek1515) #3

Nie pokazuje mi jaką mam lub nie wiem gdzie to zobaczyć/ ok chyba mam driver version ? "atiumdag 8.980.0.0 " . Mój system to win 7 32 b


(JNJN) #4

http://www2.ati.com/drivers/13-4_win7_w ... c_whql.exe

Pobierz ten sterownik.

Odinstaluj wszystko co sterownik karty grafiki z systemu, wyczyść system np: ccleanerem, restart systemu i instaluj pobrany ster i sprawdź.


(Szymonek1515) #5

Ten sterownik nie zadziałał dodam iż program obsługujący kartę to GPU Tweek .


(JNJN) #6

To jest program do zarządzania kartą, a nie sterownik.

Jak nie zadziałał, w czym problem?

Jak wszystko odinstalujesz co sterownik do karty i odinstaluj również GPU Tweek,zrobisz porządek w systemie, restart i nie powinno być żadnych problemów, no chyba, że karta uszkodzona.

lub

pobierz najnowszy sterownik do karty od Asusa i sprawdź.


(dolar444) #7

http://support.amd.com/us/gpudownload/w ... etect.aspx

pobierz ten programik i sprawdź jak pokaże nowsze to zainstaluj. GPU Tweek nie trzeba odinstalowywać. działa dobrze i tak samo nawet ze sterownikami ze strony AMD.

Sam mam HD7790 i bawiłem się tym.