Sterowniki ati na laptopa - wyskakuje error

podczas instalowania sterowników ze strony atiego podczas instalacji wyskakuje ZERO SERVICE DISPLAY a na naddtym napisem SEVRE… :confused: jakis błąd. co to może być??

768d3efcf7cb75c7m.jpg

dodam ze bez problemu instaluję sie stery atiego od toshiby ze strony oficjalnej.

do laptopa można zainstalować stery producenta ze względu

na zróżnicowanie zastosowanych rozwiązań graficznych

Napisz jakiego masz lapka, ewentualnie poszukaj sterów na stronie jego producenta.

własnie sterowniki toshiby od karty graficznej instalują się poprawnie. mam laptopa toshiba a100-192

jest problem gdy chce zainstalowac sterowniki ati ze strony atiego. wczesniej nie było problemu dopóki dopóty nie wyskoczył taki problem:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

co ciekawe jak instaluje sterowniki omega to one sie poprawnie instalują.

Mam podobny problem. Podczas instalowania sterów wywala błąd. Posiadam laptopa ACER ASPIRE 5112 WLMi, System WIN XP MCE, Karta ATI Mobility Radeon x1600, procek AMD Turion 64 dwurdzeniowy. Jeśli ktoś wie co mogę zrobić aby wszystko w końcu działało jak należy proszę o kontakt: susher@interia.pl lub gg: 3642063

no ja miałem ten sam problem ale z laptope hp niestety … moge podać na emaila działąjące stery grafiki co ściągałem na HP ale może podejdą … jak chcesz to podaj emaila

Napisze ci co masz zrobić… opis dotyczy sterowników pod wersje Windows XP/Vista 32/64-bit… A więc:

1.) Ściagasz pliki w zależności od wersji systemu Catalyst™ Drivers

2.) Rozpakowujesz plik tam gdzie on tego chce albo tam gdzie ty chcesz (abyś potem znalazł)

3.) Wchodzisz na strone Microsoft’u i ściągasz XML Core Services 4.0 - [5,5MB]

4.) Instalujesz XML Core Services 4.0

5.) Ściagasz program HD Modder - [2,6MB]

6.) Rozpakowujesz HD Modder i włączasz go…

7.) W głównym oknie programu podajesz ścieszke do katalogu gdzie rozpakowałeś sterowniki (punkt 1)

8.) Wciskasz modyfikuj i czekasz cierpliwie aż skończy (jakieś 5-30 sek) i tyle…

9.) Sterowniki gotowe do instalacji na laptopie…