Sterowniki audio eMACHINES E728 dla XP

Witam wszystkich serdecznie!

Wczoraj padł mi Windows 7 na w/w lapku, a zrobienie kopii zapasowej cały czas przekładałem.

Karta dźwiękowa to:

Conexant Cx20561 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

Intel HDMI @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller [A-3]

I tu proszę szanowną społeczność forum dobre programy o pomoc. Gdzieś na tym forum, w jednym z tematów dotyczących tego samego problemu czytałem że sterowników audio do tego lapka nie znajdę dla XP. Na kolejnym forum ktoś napisał

przed cytowanym postem był następujący post:

Ja gdy próbowałem instalować sterowniki to za każdym razem wywalało błąd “brak urządzenia obsługiwanego przez ten sterownik”

Proszę wszystkich o pomoc.

Skoro był tam Win7 to może zainstaluj tego Win7.

Nie musisz mieć do tego kopii zapasowej, wystarczy zwykła płytka i klucz z naklejki, która znajduje się pod laptopem.

Nie opłaca się instalować WinXP w tych czasach.

Co do kopii zapasowych to masz nauczkę na przyszłość.

Szczerze to nie chcę wracać na windowsa 7 bo jakoś do mnie on nie przemawia. Wolę starego xpka. To pomoże ktoś z tą dźwiękówką?

Hej,

Ewentualnie spróbuj na stronie Intela. Wejdź na podstronę i uruchom Check your system for updates. Aplet Java zeskanuje komputer i dopasuje najnowsze wersje sterowników dla urządzeń Intel’a, w które jest wyposażony sprzęt.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Już wcześniej tam wchodziłem. Przy Audio Driver w rubryce “Product Detected” wyskakuje mi “Kodery-dekodery audio” :S

Ostatnio zainstalowałem sobie jakąś łatkę od Realtka która nazywa się “Realtek High Definition Audio Driver R.248” i w menedżerze urządzeń zniknęło “PCI Device” i pojawiły się 2 nieznane urządzenia o nazwie “Audio Device on High Definition Audio Bus”.

Zobacz te

http://www18.zippyshare.com/v/10453803/file.html

Kocham Cię człowieku! Jesteś wielki xD.

Pomogły. Do zamknięcia.