Sterowniki audio nie chcą się zainstalować

Witam mam problem z dzwiekiem.

Kiedy zainstaluje jaki kolwiek sterownik do dzwięku wyskakuje: Bad DirectSound driver. Please install proper drivers or select another device in configuration. Error code: 88780078

Nie wiem co zrobić próbowałem myśle wszystkiego ale bez skutku.

Prosze o szybką pomoc.

Dzwięki PCI/PnP: Intel 82801DB(M) ICH4(-M) - AC’97 Audio Controller [b-1] PCI

Typ procesora: Mobile Intel Pentium M, 1233 MHz (3.75 x 329)

Nazwa płyty głównej TOSHIBA Satellite A50

latosMen , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Ale szukania sterowników na stronie producenta nie próbowałeś. Wejdź na stronę toshiby i kolejno jak na screenie

czew.jpg

Wszystko działa ! Jesteś zajebisty do /cenzura/, sorry za taką cenzurkę ale mam powody do radości po 1 miechu szukania i grzebania :smiley:

Nie ma za co. Pozdrawiam

Jak zainstalować sterowniki do audio?

Jak zainstalować zintegrowana kartę dźwiękową w laptopie Toshiba Seria Satellite L750-1CXU part nr PSK1YE .

Kupiłam nowy laptop i chcę zainstalować windows XP , niestety nigdzie nie ma informacji jaką mam kartę dźwiękową,

Toshiba w Polsce nie wie, co sprzedaje gdy do nich dzwonię, serwis nie chce powiedzieć. W systemie wyświetla się : pci simple communićations,a we właściwościach PCI\VEN_8086&DEV_1C3A&SUBSYS_FC501179&REV_04\3&11583659&80 , co sugeruje, że jest to Vendor Search: 8086 – 0x8086 – Intel Corporation

Device Search: 1C3A – 0x1c3a – Intel Management Engine Interface.

Niestety nie trafiłam na żaden sterownik ani w Intelu ani w nVidia , ani w Realtek czy Conexant- bo nawet tu mi sugrowali , że to może być karta tej firmy.

jzmk , Twoja toshiba windowsa xp nie obsługuje.