Sterowniki Bluetooth do laptopa Dell XPS1645

Witam!

Po formacie komputera i zainstalowaniu systemu (win 7) oraz wszystkich sterowników z CD dołączonej do lapka (Dell XPS1645), w menadżerze urzadzeń mam kilka nie zidentyfikowanych urządzeń oraz co gorsza nie działa mi Bluetooth (czyli brak mojej ulubionej myszki i połączenia z telefonem) niestety przeszukałem wiekszość supportu Della, Broadcoma i innych w celu rozwiązania problemu. Niestety dalej nie rozwiązałem problemu (w specyfikacji lapka za bardzo się nie doszukałem informacji o modelu Bluetooth-a).

Mógłby mi ktoś udzielić rady jak rozwiązać problem aby Bluetooth znów zaczął działać?

Co więcej nie jaki DriverAgent wykazał, że mam 14/60 nie aktualnych/brakujących sterowników - niestety aby dowiedzieć się jakie trzeba zapłacić:(

Czy instalowałeś te sterowniki http://www.dell.com/support/drivers/us/en/19/DriverDetails/Product/studio-xps-1645?driverId=804J8&osCode=W764&fileId=2934998348

Dodane 19.12.2012 (Śr) 23:10

Wejdź w menadżer urządzeń i sprawdź czy przy jakimś urządzeniu są wykrzykniki.

Cześć

Sterowniki najlepiej pobrać ze strony producenta laptopa. Te na płycie w większości są przestarzałe.

Kliknij i pobierz brakujące sterowniki:

http://www.dell.com/support/drivers/us/ … o-xps-1645

A wynalazkami pokroju DriverAgent lepiej nie zaprzątać sobie głowy.

dzięki za radę właśnie się dokopałem do wersji 375 sterowników, po instalacji których windows sam dościągał 370… i i ile lapek wykrywa mi telefon tak telefon nie wykrywa lapka ale juz jest niezle:D

A co do wykrzykników w menadżerze urządzeń to są 3 w "inne urządzenia - 1 Nieznane urządzenie i 2 Podstawowe urządzenie systemowe. a ze stronki sterowników della do lapsa pobrałem już chyba wszystko

Edit: jak w ustawieniach Bluetooth zaznaczam żeby komputer był odnajdowany przez inne urządzenia Bluetooth się wyłącza:/

Cześć

Rozumiem że po instalacji wszystkich sterowniki nadal w menadżerze widnieją wykrzykniki?

Jeśli tak podaj indentyfikator sprzętu wg. informacji z wątku poniżej:

ati-mobility-radeon-5470-problem-sterownikami-t514387.html

a spróbujemy coś doradzić.

Czy podłączasz jakieś dodatkowe urządzenia do laptopa które wymagają sterowników?

Zmień ustawienia (kliknij prawym na ikonkę bluetooth w trayu)

Screen_Shot048.jpg

oo nawet nie wiedziałem, że tak można:)

a więc jeden to *ITE8708 czyli ITECIR Hid Driver

drugi podstawowe urzadzenie systemowe nie ma identyfikatora :open_mouth: i trzeci to samo

falcon89

przy zaznaczeniu opcji odnajdowania kompa przez inne urządzenia program się wysypuje a “ikonka” Bluetooth znika

Cześć

Zainstalowałaś ten sterownik:

http://www.dell.com/support/drivers/us/ … 2731109826

M3rcury , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

W menadżerze urządzeń z “?” zostały już tylko 2 inne urządzenia -> podstawowe urządzenia systemowe

Z Bluetooth już lepiej urządzenia się widzą choć telefon nie chce się połączyć (ale hasła udało się wprowadzić :))