Sterowniki bluetooth usunąć

Mam USB DONGLE V2.0 + EDR NANO , WINDOWS 7 64bit. Sterowniki zaczęły się instalować ale coś źle się zainstalowały. Próbuję wykasować całkowicie te sterowniki ale to męczące jest. Wyszukuje pliki “bth” i usuwam . Wcześniej oczywiście menedżer urządzeń w panelu sterowania. Tych plików “bth” jest mnóstwo (150 lub więcej) i aby usunąć taki jeden plik np. “BthpanContextHandler.dll” muszę wejść w jego właściwości, wybrać zabezpieczenia->zaawansowane->zakładka “własciciel”-> edytuj i zmienić z trustedinstaller na administrator iiiiii dopiero mogę usunąć plik.

Opisane jest to dokładniej z tym trustedinstaller tutaj -> http://helpdeskgeek.com/windows-7/windo … dinstaller

Z tego co wyczytałem zmienianie uprawnień z trustedinstaller na administratora(na siebie) za-bardzo nic nie daje ponieważ trustedinstaller stara się jak najszybciej przywrócić oryginalny plik.

W innych systemach (np. Windows xp, Windows 32 bit) problem staje się chyba rozwiązywalny. Jak usunąć te sterowniki skutecznie?


Rozwiązanie:

Sterowniki na płytce były oczywiście pod system 32 bit. należało wiec poszukać odpowiednich czyli BlueSoleil 64bit. A na samym początku aby usunąć sterowniki te niepotrzebne to trzeba w menedżer urządzeń odinstalować ten bluetooth i potem przynajmniej spróbować usunąć pliki bth.ing i bth.png z komputera. Przeczyścić wszystko CCleaner i AML Free Registry Cleaner i odkurzaczem tez można. Zrestartować kompa i zainstalować BlueSoleil 64bit. Licencja trochę droga, wiec można kombinować.