Sterowniki Creative Sound Blaster Audigy

Witam poraz kolejny.

Zakupiłem tym razem karte Audigy jak mi doradzano.do moich głosników Logitech X-530… i nadal nie działaja wszystkie…

Jakie sterowniki musze ściagnać bco musze zrobić bo te podobno z płyty nie daja bo nie sa pod Widnowsa 7 64 bity , a ja takiego mam… oczywiscie próbowałem z płyty i zainstalowałem ale nie działa…Prosze o pomoc.

Wybierz swój produkt tutaj: http://support.creative.com/Products/pr … d+Blaster# i pobierz sterowniki dla Windows’a 7/64.

robiłem… nie da sie zainstalowac… coś jest poprostu nie tak.

Spróbuj inaczej, ściągnij z Creative aplikację Software Autoupdate i z jej pomocą ściągnij stery. Jak zainstalujesz sterowniki to doinstaluj jeszcze Creative ALchemy.

Jaki był problem z tymi głośnikami że musiałeś kupić kartę dźwiękową, zapewne nie grały wszystkie kiedy chciałeś posłuchać muzyki ? Jeśli tak to wystarczyło odpowiednio skonfigurować lub doinstalować plugin do winampa.

Wypróbuj te sterowniki.

kolega OrzeszeK_ nie pochwali się, czy problem został rozwiązany czy też nie?!

Gdyby nadal potrzeba było dobrych sterowników do karty Audigy to tutaj są wersje zmodowane :wink:

Bardzo przepraszam…

tak rozwiazałem…poprostu zostawiłem abu system sam wykrył(windows 7) sterowniki, i ustawilem tam w ustawieniach na 5.1 i jakos wysztsko działa nie kombinowałem nic z aktualizacjami bo potem jakies błedy powyskakiwały… narazie wszystko super gra;)