Sterowniki dla ga-h81m-s2pv pod XP 32bit

Szukam sterowników dla tej płyty głównej pod Windows XP 32bit. Czy są gdzieś dostępne? Na forum Gigabyte jest program do aktualizacji sterowników ale wymaga dostępu do sieci. Niestety tego dostępu nie mam bo po wymianie płyty brak sterowników do karty sieciowej. No i kółko się zamyka. Mam też tak wogóle watpliwość czy takie sterowniki (pod XP) istnieją?

Pozdrawiam

Na stronie gigabyte nie ma sterowników pod xp więc nie jestem pewny czy w ogóle gdzieś się znajdują dlaczego chcesz instalować xp ? nie lepiej 7/8 ? tym bardziej że xp stracił wsparcie

Zbyt nowy chipset, nie znajdziesz sterów pod XP.

Płytę i procek wymieniam po awarii i jak dotąd miałem na kompie XP. Wolałbym nadal go mieć bo zmiana systemu to wydatek plus kilka godzin reinstalacji różnych programów które już mam. Tak więc biorę pod uwagę że będę musiał się przesiąść na 7-kę ale chcę sprawdzić czy nie da się mimo wszytsko XP.

Szanowny Autorze,

Twoja płyta jest na nowym chipsecie co uniemożliwia instalację systemów niewspieranych przez producenta.

Zawsze warto korzystać z oprogramowania zapewniającego maksymalne wsparcie.

Jesteś uczniem/studentem? Studenci mają możliwość korzystania z darmowego oprogramowania MS, głównie z systemów, zarówno 7 jak i 8/8.1.

Nie nie jestem ani uczniem ani studentem.

Podaj identyfikator sprzętowy karty sieciowej LAN: