Sterowniki dla karty graficznej NIVIDIA RIVIA TNT2 Mode 64?

Witam, w necie znalazłam sporo stron z ze sterownikami dla płyty Intel 845 ale szczerze mówiąc, nie mam pojęcia które będą najwłaściwsze dla mego kompa wyposażonego w kartę graficzną NIVIDIA RIVIA TNT2 Mode 64/64 PRO …? Przy obecnych sterownikach filmy i teledyski chodzą mi fatalnie, obraz jest niewyraźny a ruchy jakby spowolnione. Może ktoś poda link do sterowników dla mojej karty graficznej, system to Windows XP Home SP2? Pozdrawiam

Złączono Posta : 18.11.2007 (Nie) 17:11

Na tej stronie: http://www.partner.optimus.pl/sterownik … zne/#Intel

znalazłam chyba to, czego szukam ale nie wiem, które z tych sterowników wybrać?: Windows w2k/XP:

  1. 23.12

  2. 29.42

  3. 53.03

  4. 53.04

  5. 56.64

Próbuj na wersjach do 56.72, u mnie karta chodzi na 56.72 i problemów jak na razie nie widzę.

Wgrałeś stery do płyty?

Prawidłowa instalacja nowego sterownika karty graficznej

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

proszę pomóżcie mi ![-o<

Sergi , to laptop ? Jeżeli tak, to jaki jest producent i model tego laptopa ?

Pobierz i zainstaluj program EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

to nie laptop tylko stacjonarny fimy IBM w płaskiej obudowie nie wiem co zrobić bardzo proszę o pomoc

to sa parametry komputera:

nazwa płyty głównej: IBM 831831G

nazwa karty wideo: Intel 82845 G/GL/GV

nazwa karty muzycznej: Intel 82801 ICH4-AC’97

a i jescze jedno mam też taki sam problem z magistralą USB ![-o<

przepraszam że tak dużo piszę ale proszę o pomoć będe bardzo wdzięczny ![-o<

Chipset płyty głównej

Karta dźwiękowa

Karta graficzna

USB powinno zostać zainstalowane wraz ze sterownikami do chipsetu.

Wszystkie sterowniki przeznaczone są dla systemu Windows XP. Jeżeli posiadasz inny system, to napisz.

P.S. Przed pobraniem każdego sterownika musisz kliknąć na I Agree.

Po instalacji każdego sterownika uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

przepraszam ze sie tak długo nie odzywałem ale musiałem od komputera na dobre kilka miesięcy odstąpić bo praco goniła mnie, ale nie o to mi chodzi właśnie sprawdziłem te sterowniki i gdy wciskam akceptacje nic sie nie pobiera mam prośbę możesz mi powiedzieć o sie dzieje? ![-o<