Sterowniki dla płyty głównej Asus PTGD1-LA

(Kstaniak22) #1

Witam mam problem ze znalezieniem sterownikow po reistalce windowsa. Wcześniej robiłem to na stronce producenta (intel) teraz wyskakuje komunikat o tym że trzeba aktualizować javę, a mam ją aktualną pomoże ktoś?

post-247749-0-66687700-1386247747_thumb.

(Dimatheus) #2

bakus747 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Dimatheus) #3

Hej,

Może więc jednak nie jest do końca aktualna. Najnowsza wersja to Java SE 7 Runtime Environment (JRE) Update 45.

Generalnie z płytą może być problem, bo jest to niby produkt Asusa, ale używany wyłącznie w desktopach HP'ka. Rezultat jest taki, że nie ma ich ani na stronie Asusa, ani na stronie HP. Trzeba więc próbować na stronie Intela.

Których sterowników dokładnie Ci brakuje?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Kstaniak22) #4

Próbowałem właśnie ze stronki intela i lipa. Java jeszcze mi się ściąga(wolny net) a brakuje mi takich sterów:

post-247749-0-44577000-1386253668_thumb.

(falcon89) #5

W Menadżerze urządzeń kliknij prawym na urządzenia z żółtymi wykrzyknikami, Właściwości, Szczegóły i podajIdentyfikatory sprzętu (kliknij prawym, Kopiuj i wklej na forum, podaj identyfikatory i nazwy urządzeń).

(Dimatheus) #6

Hej,

Czyli płyta główna, zintegrowana karta sieciowa i dźwiękowa.

Pozdrawiam,

Dimatheus