Sterowniki do 7950GTX

witam moze mi ktos pomoc w znalezieniu sterownikow do tej karty, poniewaz na stronie nvidi nie ma, zastanawiam sie czy te obecne sa dobre poniewaz system nie rozpoznaje do konca karty czym to jest spowodowane

dd27d0930591d5cf.jpg04d0d4c07e0537de.jpg

wchodzisz tu http://www.nvidia.pl/page/drivers.html potem karty graficzne seria ge force7800/7900

Na stronie domowej nVidia znajdziesz wszystkie, najnowsze wersje sterowników.

Witam!

ppiotrek nie prawda, nie wprowadzaj go w błąd… jak wybierze Go 7800/7900 to będzie miał sterowniki do mobilnej wersji GF.

Wybiera się normalnie GeForce i TNT2 następnie system i już otwiera się strona pobierania.

no właśnie bo seria Go to zupełnie inne karty niż ta którą posiada! normalnie wybierasz tak jak napisał Remix i tam bedą najnowsze sterownki.

masz racje stery od 7800/7900 nie pasuja do mojej, moze jestem w bledzie, ale 7950GTX to jest wlasnie mobilna karta bo mam ja W laptopie. Sciagne te o ktorych piszesz i zobaczymy. dzieki

ok znalazlem cos na stronie producenta, czyli Dell

Witam!

No to jak to jest GeForce Go 7950GTX to ściągaj te sterowniki od wersji GO 7800/7900, bo w takim razie normalne ForceWare nie będą pasowały, albo będą sprawiały problemy.

-EDIT-

Słusznie… przepraszam ppiotrek nie zauważyłem na obrazku, że to GeForce Go - zwracam honor :slight_smile: