Sterowniki do 8600ge?

Witam!

Mam kartę galaxy gf 8600ge 512 ddr3 i nie mogę do niej znaleźć sterowników. Czy będą działać na niej sterownik od gf 8600gt?

jeśli tak, to czy może mi ktoś dać do jakiś najnowszych sterowników link?

Obecnie mam taką wersję sterownika 6.14.11.5827

Właśnie zmieniłem kartę z radeona hd4350 (I zasilacz z modecom FEEL 350 w na chieftec gps-450w), no i po wymianie mam problem w niektórych grach np. gta4 działa dobrze a battlefield bad company 2 ma takie czarne artefakty na środku i dziwnie wygląda grafika. Czy jak mam zainstalowane sterowniki i ktoś poda mi link do nowych i będę instalował to muszę pierw odinstalować stare? Czy mam zainstalować po instalacji sterów directx (bo na innym forum tak pisało)?

Z góry dzięki za pomoc

Sterowniki znajdziesz tu:

http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

Nie patrz na konkretny model, bo do wszystkich są takie same, wybierz tylko serię (8 Series). Tak po prawdzie to nawet tego nie musisz robić, bo najnowsze sterowniki obsługują wszystkie karty, począwszy od GF 6 (więc 2 generacje przed Twoją).

Tak na marginesie, nowsze sterowniki nie zawsze muszą (wręcz przeciwnie) działać lepiej na starych kartach. Możliwe, że większą wydajność osiągniesz na takich sprzed np. roku czy dwóch.

Sprawdź temperatury karty podczas występowania artefaktów, możliwe, że się przegrzewa.

mam 46 stopni na karcie 49 na procku i 27 w obudowie