Sterowniki do ASUS AH3650 Series

W życiu każdego prawdziwego mężczyzny nadchodzi taki czas gdy trzeba zainstalować Wiedźmina 2 Edycję Rozszerzoną! Mi to się udało dopiero dziś (patche się chwile pobierają, a ja mam słaby internet :P) ale nie dane mi było się tym nacieszyć - bo oto widmo i fatum powraca! Na szybko: Gdy kupiłem W2 nie mogłem zagrać bo podczas włączania (gdy znika “łeb wilka”) robi się czarny ekran i zamiast odpalić intro widać tylko “zaciętą” ikonkę wczytywania (u mnie podczas wczytywania myszka przybiera kształt kręcącego się pół kola - teraz tylko stoi i nie rusza się) i komputer się zacina (tylko reset pomaga). Cóż kiedyś czytałem i nic - żadnej odpowiedzi, w końcu pokminiłem i po paru próbach zmiany sterowników od karty graficznej (Były chyba z okolic marca tamtego roku - bo była podczas instalacji reklama DA2) - udało się, działa! Lecz z 2-3 miechy temu zrobiłem format i zapomniałem zrobić kopii sterów, próbowałem kminić i nic! A na sterach się niestety nie znam - Moja karta to:

ASUS AH3650 Series

Wszystko działa oprócz W2 -Pomoże kto? [Robi oczy jak kot ze Shreka] Proszę!

Z racji, że jestem zmęczony a post mnie rozluźnił… MASZ -> KLIK

Musisz wybrać odpowiedni system i jego wersję…

A na przyszłość - zaprzyjaźnij się z Wójkiem Google

a to nie czasem taki ster chociaż mogę się mylić

http://pl.asus.com/Graphics_Cards/AGP_A … /#download

Korzystałem z Google, jednak jak pisałem jestem z tych spraw noga, a nie chcę mieć z tym żadnych problemów (Często przy instalacji sterów wywalał mi błąd, a ja potem przesiadałem się na mojego pegazusa - ba tam była ładniejsza grafika :P)

Latest AMD Catalyst™ Drivers for Radeon™ HD 7000, HD 6000, HD 5000 Series - Rozumiem że mam wybrać z pod tego wersję dla win XP 32 i będzie działać? (Nie troluję - po prostu nie chcę znów instalować “stabilnych wersji” nie widząc guzika dalej (Bo błędzie rozdzielczość jest tak niska że tych guzików nie widać))

Ja bym obstawiał Latest AMD Catalyst™ Drivers for Radeon™ HD 3000 Series

Tia ale kolega parę postów wyżej wspomiał że mam wybrać system i jego wersję - a to widzę tylko tu…

W tym momencie najnowszy CATALYST (zestaw sterowników do Radka) posiada aktualizacje do HD5xxx+. Sterowniki do starszych kart są w starszych zestawach…

TUTAJ znalazłem starsze sterowniki dla WinXP