Sterowniki do Asus P5P800S, ATI Radeon 9550 (RV350) i inne

Witam, to znów ja. Znowu sformatowałem komputer i aby teraz czegoś nie skopać pytam się was, jakie mam zainstalować sterowniki.

W menadżerze zadan mam z znakiem zapytania Inny sprzęt, oraz ze znakiem zapytania i wykrzyknikiem : Kontroler multimediów audio, kontroler wideo, kontroler wideo (zgodny z VGA)

Prosze podajcie mi linki co mam ściągnąc i w jakiej kolejnośći zainstalować

sterowniki od dźwięku i grafiki.

Z kryształowej kuli mamy Ci to podać? :stuck_out_tongue: nikt nie wie jaką masz kartę graficzną i jaką płytę główna. Kolejność nie ma znaczenia.

A no fakt :stuck_out_tongue: Ze złości zapomniałem dodać :confused: A ten Inny sprzęt to co to może być??

Płyta główna: Asus P5P800S (5 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)

Karta graficzna: w evereście nie widze jej :confused: w menadżerz użądzeń tak samo :frowning:

EDIT:

Karta Wideo, to to? ATI Radeon 9550 (RV350)

Najpierw zainstaluj sterowniki od płyty głównej, najnowsze ze strony producenta – oczywiście zaczynaj od chipsetu! Wtedy Ci Everest pokaże resztę w większości.

Mógłby ktoś podać link? Bo ja jestem już ciemny w tych sprawach :frowning: A nie słyszę nadal dźwięku :confused:

Sett ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zmieniłem, mam nadzieję, że już jest oki. Poda mi ktoś link do tego chipsetu ? Bo znowu ściągne coś nie tak i będzie wszystko źle ;/

Nie bój się :-), strona producenta znajdź swoją płytę i pobierz stery od chipsetu :slight_smile:

http://support.asus.com/download/download.aspx To chyba moje sterowniki, ale gdzie jets tam ten cały chipset ??

EDIT:

Znalazłem w Utilities na samym dole Intel® Chipset Software Installation Utility 5.0.2.1003. To to???

Dodane 01.07.2009 (Śr) 10:47

Zainstalowałem ten chipset i na dal nic nie jest lepiej, w menadżerze zadan nadal to samo… :frowning:

Dodane 01.07.2009 (Śr) 11:14

Znalazłem jakąś płytkę z napisem ATI Tuning Druver CD… niektóre rzeczy w menadżerze zadan już są ok, ale zostało ze znakiem zapytania inne urządzenie, oraz z wykrzyknikiem i znakiem zapytania kontroler multimediów audio… i nadal nie mam dźwięku :((( Proszę pomóżcie mi!

Dodane 01.07.2009 (Śr) 12:02

Już wszystko działa poprawnie… dziękuje za pomoc :slight_smile: