Sterowniki do Asus P5P800S, ATI Radeon 9550 (RV350) i inne

(Sett) #1

Witam, to znów ja. Znowu sformatowałem komputer i aby teraz czegoś nie skopać pytam się was, jakie mam zainstalować sterowniki.

W menadżerze zadan mam z znakiem zapytania Inny sprzęt, oraz ze znakiem zapytania i wykrzyknikiem : Kontroler multimediów audio, kontroler wideo, kontroler wideo (zgodny z VGA)

Prosze podajcie mi linki co mam ściągnąc i w jakiej kolejnośći zainstalować

(Jaroslaw Nijakowski) #2

sterowniki od dźwięku i grafiki.

Z kryształowej kuli mamy Ci to podać? :stuck_out_tongue: nikt nie wie jaką masz kartę graficzną i jaką płytę główna. Kolejność nie ma znaczenia.

(Sett) #3

A no fakt :stuck_out_tongue: Ze złości zapomniałem dodać :confused: A ten Inny sprzęt to co to może być??

Płyta główna: Asus P5P800S (5 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)

Karta graficzna: w evereście nie widze jej :confused: w menadżerz użądzeń tak samo :frowning:

EDIT:

Karta Wideo, to to? ATI Radeon 9550 (RV350)

(FXJ) #4

Najpierw zainstaluj sterowniki od płyty głównej, najnowsze ze strony producenta – oczywiście zaczynaj od chipsetu! Wtedy Ci Everest pokaże resztę w większości.

(Sett) #5

Mógłby ktoś podać link? Bo ja jestem już ciemny w tych sprawach :frowning: A nie słyszę nadal dźwięku :confused:

(Agatonster) #6

Sett ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Sett) #7

Zmieniłem, mam nadzieję, że już jest oki. Poda mi ktoś link do tego chipsetu ? Bo znowu ściągne coś nie tak i będzie wszystko źle ;/

(Michalek226) #8

Nie bój się :-), strona producenta znajdź swoją płytę i pobierz stery od chipsetu :slight_smile:

(Sett) #9

http://support.asus.com/download/download.aspx To chyba moje sterowniki, ale gdzie jets tam ten cały chipset ??

EDIT:

Znalazłem w Utilities na samym dole Intel® Chipset Software Installation Utility 5.0.2.1003. To to????

-- Dodane 01.07.2009 (Śr) 10:47 --

Zainstalowałem ten chipset i na dal nic nie jest lepiej, w menadżerze zadan nadal to samo... :frowning:

-- Dodane 01.07.2009 (Śr) 11:14 --

Znalazłem jakąś płytkę z napisem ATI Tuning Druver CD.... niektóre rzeczy w menadżerze zadan już są ok, ale zostało ze znakiem zapytania inne urządzenie, oraz z wykrzyknikiem i znakiem zapytania kontroler multimediów audio.... i nadal nie mam dźwięku :((( Proszę pomóżcie mi!

-- Dodane 01.07.2009 (Śr) 12:02 --

Już wszystko działa poprawnie... dziękuje za pomoc :slight_smile: