Sterowniki do belinea b.display 22W pod XP

witam, po przyjsciu do domu zorientowalem sie, ze byla awaria sieci energetycznej, po wlaczeniu kompa (zasilanego przez UPS) zobaczylem cos przedziwnego: rozdzielczosc 640x480, monitor: domyslny, w spisie dostepnych rozdzielczosci nie ma ani jednej dla monitorow szerokokatnych !!

dzieki z gory za pomoc,

Krzych

uciekły ci sterowniki od karty graficznej nie od monitora, pobierz i zainstaluj :

http://www.soft32.com/download_171575.html

witam, nie bardzo chyba jest tak ze uciekly od karty, bo karta caly czas jest zainstalowana. z tej strony niestety nie udalo mi sie pobrac sterownikow (po otwarciu strony brak reakcji, próbowalem na kilku różnych przeglądarkach), po ponownym zainstalowaniu sterownikow do karty graf. z oryginalnej płyty CD - sytuacja bez zmian. wciaz obraz znieksztalcony, rozciagniety w poziomie. czy należy kontynuować poszukiwania sterownika w sieci i zainstalować go?

K.

skorzystaj może z opcji przywracania systemu do wcześniejszego stanu

http://support.microsoft.com/kb/306084/pl

a sterowniki spróbuj te :

http://support.asus.com/download/downlo … 0%20Series

wybierz system a potem ostatnią wersję.

niestety, przywracanie systemu (2,3,4 dni wstecz nawet) nie daje rezultatu. i tu zaczynam sie martwic o uszkodzenie sprzetu…

próbuje ściągnąć sterowniki z drugiego linku.

niestety zainstalowanie catalystów w wer. 2008.0808.1614.27148 nie pomoglo. dalej w spisie możliwych rozdzielczości mam tylko wielkości dla ekranów 4:3 , a nie mam dla szerokokątnych. proszę bardzo o pomoc !!