Sterowniki do bluetoth nie działają

Witam mam problem mam laptopa Lenovo G710 i pobrałem sobie sterowniki do laptopa ale nie działa moduł bluetoth w menadzerze urządzen nie ma urządzenia bluetoth dodam że mam Windows 7 64bit.

Zrób tak, jeżeli masz cokolwiek w MU co nazywa się bluetooth, to odinstaluj tego sterownik łącznie z oprogramowaniem, następnie zrób skanowanie w poszukiwaniu zmian sprzętu (czy jakoś tak) i zainstaluj te swoje sterowniki, a gdyby to nie pomogło to pobierz program DriverMax i on potrafi wyszukać różne sterowniki do modułu, z jego bazy zainstaluj sterowniki bluetooth, powinny działać. Sprawdź też czy włączony jest bluetooth w kompie hehe  :smiley: . Mam nadzieję, że sterowniki pobierałeś od producenta laptopa? na wszelki wypadek masz tutaj link: WLAN and Bluetooth Driver (Intel, Broadcom, Qualcomm) for 64-bit Windows

Generalnie jest taka zasada, że jak instalujesz sterowniki to musisz pozbyć się starych.

Ok wyszukałem sobie sterowniki przez driver max i w menadzerze urządzeń jest urządzenie bluetoth ale chciałem się połączyć urządzeniem ale nie chce wyszukać żadnego urządzenia czy jest jakiś dobry program do parowania urządzeń oprócz blusoleil.

Tego to już ja nie wiem

Ale jeżeli jakiś pomysł lub coś komuś padnie do głowy to proszę pisać