Sterowniki do bluetoth nie działają

(maciej1993) #1

Witam mam problem mam laptopa Lenovo G710 i pobrałem sobie sterowniki do laptopa ale nie działa moduł bluetoth w menadzerze urządzen nie ma urządzenia bluetoth dodam że mam Windows 7 64bit.

(bogdanos0) #2

Zrób tak, jeżeli masz cokolwiek w MU co nazywa się bluetooth, to odinstaluj tego sterownik łącznie z oprogramowaniem, następnie zrób skanowanie w poszukiwaniu zmian sprzętu (czy jakoś tak) i zainstaluj te swoje sterowniki, a gdyby to nie pomogło to pobierz program DriverMax i on potrafi wyszukać różne sterowniki do modułu, z jego bazy zainstaluj sterowniki bluetooth, powinny działać. Sprawdź też czy włączony jest bluetooth w kompie hehe  :smiley: . Mam nadzieję, że sterowniki pobierałeś od producenta laptopa? na wszelki wypadek masz tutaj link: WLAN and Bluetooth Driver (Intel, Broadcom, Qualcomm) for 64-bit Windows

Generalnie jest taka zasada, że jak instalujesz sterowniki to musisz pozbyć się starych.

(maciej1993) #3

Ok wyszukałem sobie sterowniki przez driver max i w menadzerze urządzeń jest urządzenie bluetoth ale chciałem się połączyć urządzeniem ale nie chce wyszukać żadnego urządzenia czy jest jakiś dobry program do parowania urządzeń oprócz blusoleil.

(bogdanos0) #4

Tego to już ja nie wiem

(maciej1993) #5

Ale jeżeli jakiś pomysł lub coś komuś padnie do głowy to proszę pisać