Sterowniki do "Brother DCP-145C"


(Ganja 6) #1

Witam. Mam otóż to problem z moją drukarką Brother DCP-145C która działała na Windows 7 64 bit.

Problem polega na tym że nie mogę jej zainstalować, wcześniej chodziła normalnie przed formatowaniem Windowsa a teraz nie da się zainstalować sterowników.

System jej sam nie instaluje a tak powinno być ale nic się nie dzieje kiedy podłączam ją przez USB.

Instalowałem ją ręcznie przez menadżer urządzeń i drukarka niby jest ale jak wysyłam proces do drukowania to się pojawi i zaraz zniknie a drukarka nie reaguje nic ;/

Drukarka jest dobra bo u kolegi podłączyłem i chodzi normalnie a mamy taki sam system Windows bo sam przecież go wgrywałem :slight_smile:

Co ja mam zrobić z tym fantem ?? bo ja już nie mam pojęcia czemu to nie działa :confused:

Z góry dzięki za pomoc


(Cedar) #2

Po to producent wydaje sterowniki dostępne dla użytkownika za darmo, aby użytkownik nie robił tego typu bałaganu jak Ty zrobiłeś.

Odłącz drukarkę od komputera, odinstaluj dokładnie wszystko co z nią związane, wpisz w Google “DCP-145C” - na pierwszej pozycji masz komplet sterowników. Instaluj przy odłączonej drukarce.

http://welcome.solutions.brother.com/bsc/public/eu/pl/pl/dlf/download_top.html?reg=eu&c=pl〈=pl∏=dcp145c_eu_as


(T Luk) #3

Pobierz sterowniki ze strony producenta, odinstaluj obecne sterowniki i odłącz drukarkę z USB. Uruchom instalację sterowników i poczekaj aż sama poprosi Cię o podłączenie (i włączenie) drukarki. Instalacja się wtedy dokończy i będzie wszystko jak trzeba :wink:


(Ganja 6) #4

he he chciał bym żeby to działało ja już tak robiłem po formacie jak mam podłączyć USB to podłączam a tu nic stoi w miejscu :o

to jakie macie pomysły jak mam to zrobić??

Dodane 24.08.2011 (Śr) 18:35

jak byś się znał tak bardzo to byś wiedział, w pisaniu dobry widać ze na forum dużo bzdur napisałeś ale żeby problem rozwiązać to już uciekłeś

Proszę o pomoc z tym przypadkiem bo użytkownik ; Cedar; to tylko nabijacz postów…