Sterowniki do "Brother DCP-145C"

Witam. Mam otóż to problem z moją drukarką Brother DCP-145C która działała na Windows 7 64 bit.

Problem polega na tym że nie mogę jej zainstalować, wcześniej chodziła normalnie przed formatowaniem Windowsa a teraz nie da się zainstalować sterowników.

System jej sam nie instaluje a tak powinno być ale nic się nie dzieje kiedy podłączam ją przez USB.

Instalowałem ją ręcznie przez menadżer urządzeń i drukarka niby jest ale jak wysyłam proces do drukowania to się pojawi i zaraz zniknie a drukarka nie reaguje nic ;/

Drukarka jest dobra bo u kolegi podłączyłem i chodzi normalnie a mamy taki sam system Windows bo sam przecież go wgrywałem :slight_smile:

Co ja mam zrobić z tym fantem ?? bo ja już nie mam pojęcia czemu to nie działa :confused:

Z góry dzięki za pomoc

Po to producent wydaje sterowniki dostępne dla użytkownika za darmo, aby użytkownik nie robił tego typu bałaganu jak Ty zrobiłeś.

Odłącz drukarkę od komputera, odinstaluj dokładnie wszystko co z nią związane, wpisz w Google “DCP-145C” - na pierwszej pozycji masz komplet sterowników. Instaluj przy odłączonej drukarce.

http://welcome.solutions.brother.com/bsc/public/eu/pl/pl/dlf/download_top.html?reg=eu&c=pl〈=pl∏=dcp145c_eu_as

Pobierz sterowniki ze strony producenta, odinstaluj obecne sterowniki i odłącz drukarkę z USB. Uruchom instalację sterowników i poczekaj aż sama poprosi Cię o podłączenie (i włączenie) drukarki. Instalacja się wtedy dokończy i będzie wszystko jak trzeba :wink:

he he chciał bym żeby to działało ja już tak robiłem po formacie jak mam podłączyć USB to podłączam a tu nic stoi w miejscu :o

to jakie macie pomysły jak mam to zrobić??

Dodane 24.08.2011 (Śr) 18:35

jak byś się znał tak bardzo to byś wiedział, w pisaniu dobry widać ze na forum dużo bzdur napisałeś ale żeby problem rozwiązać to już uciekłeś

Proszę o pomoc z tym przypadkiem bo użytkownik ; Cedar; to tylko nabijacz postów…