Sterowniki do chipsetu


(Asia Kuklinska) #1

Hej! Mam problem ze znalezieniem właściwych sterowników do chipsetu płyty głównej. Właśnie zrobiłam format, a wyczytałam, że pierwszą rzeczą jaką powinnam teraz zrobić jest właśnie zainstalowanie tych sterowników, a niestety nie mogę ich znaleźć.

Płyta główna to Asus P4P800-X.

Chipset: Intel i865P/PE/G/i848P

Soutbridge: Intel 82801EB (ICH5)

Windows XP Home Edition

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje. :slight_smile:


(dymsza4) #2

Witam !

Tu masz linka http://asus.com.pl/product.aspx?P_ID=AVphyjPQkcELAc9s do strony producenta tej płyty głównej kliknij Download i wybierz xp.

Pozdrawiam :smiley:


(Breitner) #3

Te podane to są stare sterowniki, wejdź na stronę Intela i pobierz najnowsze http://downloadcenter.intel.com/SearchR ... set+Family


(Asia Kuklinska) #4

Pobrałam te sterowniki ze strony intela, ale podczas instalacji wyskoczył mi komunikat następującej treści: "Co najmniej jeden plik wymagany do instalacji jest uszkodzony lub go brak". Czy to oznacza, że jeszcze czegoś mi brakuje, czy coś jest nie tak z tymi sterownikami?

Przepraszam jeśli zadaję głupie pytania, ale na tych sprawach kompletnie się nie znam i nie wiem co z tym zrobić. :oops:


(Dimatheus) #5

Hej,

Być może coś źle się pobrało. Dlatego najlepiej spróbuj pobrać plik jeszcze raz i jeszcze raz uruchom instalację. Rozumiem, że pracujesz na koncie z uprawnieniami administratora??

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Asia Kuklinska) #6

Tak. Dziękuję już sobie ze wszystkim poradziłam i zadziałało w końcu.

Jeszcze raz dziękuje za pomoc. I również pozdrawiam. :wink:


(Dimatheus) #7

Hej,

A no to świetnie. :slight_smile:

Nie ma sprawy. Cieszę się, że działa i że jest OK!! :slight_smile: W końcu od tego mamy forum, by sobie pomagać.

Pozdrawiam,

Dimatheus