Sterowniki do Creative SB PCI 128 ENSONIQ ES 5880 Soud Card?

Witam. problem dotyczy w/w sterowników.

Moja dziewczynka ma problem z dźwiękiem w kompie ma się rozumieć.

Zrobiłem świeżą reinstalację systemu wszystko się ładnie wgrało nie ma żadnych wykrzykników w menedżerze urządzeń zainstalowałem stery od płyty głównej od grafiki i takie tam.

Nie posiadam żadnych sterowników do muzyki.

Płyta główna to EPOX 8KRAI KT600. Na płycie jest zintegrowana muzyka realtek która podobna została jakoś odłączona przy wizycie w pseudo serwisie kawiarenko - komputerowym.

Niestety przy zakupie używanej karty dźwiękowej nie dano żadnych sterowników i stąd wziął się kłopot z dźwiękiem po przeinstalowaniu systemu. (po wizycie w serwisie i przed reinstalką wszystko działało)

W menedżerze urządzeń widzi jakieś sterowniki, w programie AIDA dowiedziałem się co to za karta. Niby wszystko podłączone a nie działa.

Szukałem na forach i na googlach ale to co udawało mi się odnaleźć to jedynie stery do SB 128 PCI i po instalacji tego nic się nie działo.

W związku tą niemiłą sytuacją związana z brakiem dźwięku proszę Szacownych o pomoc w rozwikłaniu tego kłopotu.

pozdrawiam i dziękuje. :slight_smile:

http://pl.europe.creative.com/support/d … &x=11&y=11

spróbuj te :wink:

coś takiego już ściągałem dzisiaj. z tą tylko różnicą że wcześniej ściągnięcie tego zajmowało mi kilka sekund a teraz idzie jak przy plikach o tych wielkościach czyli normalnie.

jak zainstaluję to dam znać.

Złączono Posta : 05.05.2007 (Sob) 16:13

nic niestety nie pomogło. zastanawia mnie taka rzecz: skoro karta muzyczna która jest zintegrowana na płycie jest popsuta i nie daje żadnego dźwięku i ponoć została wyłączona przez panów ze sklepu komputerowego , to w jaki sposób oni mogli ją wyłączyć?? Chyba tylko w biosie. Skoro zrobiłem reinstalację systemu to czy ich “wyłączenie” nie zostało anulowane?? poza biosem chyba nie da się inaczej wyłączyć kartę muzyczną która jest zintegrowana.

Mam rację czy się mylę??