Sterowniki do Creative T6100

Witam!

Mam taki problem: Otóż zrobiłem formata kompa i też nie działają mi głośniki Creative T6100. Szukałem sterowników na Internecie, ale nie mogę nigdzie znaleźć. Mam już jakieś zainstalowane. Jest to wersja 1.0.0.370. Chcę odtwarzać muzykę np. przez winampa albo windows media player i nie może odtworzyć plików audio. Gdy chcę odtwarzać bezpośrednio przez internet też nie idzie. Poradźcie co mam zrobić. Karta dźwiękowa jest zintegrowana i są dla niej sterowniki. Płyta głowna to: Asus M3A78-CM

Do żadnych głośników nie są potrzebne sterowniki (chyba że do takich podłączanych przez USB). Sprawdź lepiej czy masz poprawne sterowniki do karty dźwiękowej.

http://www.softwarepatch.pl/plik/7157/5 … r-154.html

Proszę bardzo pobrać z tego linka!

Poprawne sterowniki raczej mam. Głośniki nie są podłączane pod usb tylko przez zwykłego dżeka

A czy wgranie jakichś kodeków pomogłoby?

Te sterowniki nie działają.

Te sterowniki są do twojego Asus M3A78-CM do karty dźwiękowej na bank!

podłącz np.słuchawki,inne głośniki od kolegi .

Powodów może być mnóstwo -może nawet karta dźwiękowa padła?

Wejdź na menadżera urządzeń ,czy jest jakiś wykrzyknik.

1.Otwórz MÓJ KOMPUTER -(po lewej stronie)zakładka-WYŚWIETL INFORMACJE O SYSTEMIE

u góry SPRZĘT i MENADŻER URZĄDZEŃ.

Zobacz czy jest jakiś żółty znak ostrzegawczy,a jak jest to właśnie jest problem?

Jest ciężko komuś pomóc na odległość!

sopel42 , Zainstalowałem i nic

A zrobiłeś to o co prosił kolega sopel42 w poście wyżej?

Areh, zrobiłem i nadal nic.

Bez obrazy ale czytając ten temat widzę że jesteś mało ogarnięty z komputerami i może się mylę , ale mogłeś coś pomieszać z modelem płyty głównej , pobierz ten program http://www.dobreprogramy.pl/CPUZ,Progra … 13047.html i wstaw z tego programu screen z zakładki ‘‘MAINBOARD’’ ponad to podaj dokładnie jaki masz system operacyjny z jakim Srevice Pack?

System Windows XP Prof SP3. Sterowniki były wgrywane z płyty dołączonej do kompa z serwisu, więc na pewno mam dobre.