Sterowniki do Dysku Zewnętrznego Wd elements 1tb

(Krystian040297) #1

Siema

Wczoraj kupiłem sobie dysk zewnętrzny wd elements 1 tb podłączam go do kompa i nie chcą zainstalować się sterowniki co chwile wyskakuje błąd próbowałem zaktualizować sterowniki ale wyskakuje mi odmowa dostępu

Za wszelką pomoc dziękuje 

(Odyniec_Stary) #2

Jakie sterowniki instalujesz? Nie ma czegoś takiego jak sterowniki do dysku. Podłączasz i powinien zostać wykryty. Ewentualnie musisz go sformatować.

(PokerFace) #3

Jaki system? Windows, Linux, Mac OS?

(Krystian040297) #4

Podłączam go i patrze własnie do zarządzania komputerem  wchodzę w Inne urządzenia i jest wykrzyknik przy dysku i wyskakuje mi takie coś “Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)”

“Odmowa dostępu.”

(Odyniec_Stary) #5

Sterowniki do chipsetu zainstalowane? Wejdź w Menedżer Urządzeń i usuń urządzenie. Po restarcie powinno się na nowo zainicjować lub uruchom kreator dodawania sprzętu.

(Krystian040297) #6

Jestem zielony jeśli chodzi o komputer niestety ;/ 

Odinstalowałem go i to samo a jak uruchomić kreator dodawania sprzetu ??

(Odyniec_Stary) #7

Panel Sterowania -------> Dodaj urządzenie 

(Krystian040297) #8

Nie może go odszukać ale w urządzenia i drukarki jest ten dysk ale w “nieokreślonych” próbowałem ponownie zaaktualizować stery ale odmowa dostępu 

(Odyniec_Stary) #9

Nie pracujesz czasami na koncie z ograniczeniami? Spróbuj pod inne USB wpiąć.

(Krystian040297) #10

Nie mam konto administratora i próbowałem podpiąć pod wszystkie gniazda. A i ja mam wszystkie gniazda 2.0 a dysk ma 3.0 ale jest kompatybilny z 2.0 wiec moze byc tu problem ale moze go nie byc 

(Odyniec_Stary) #11

W innym komputerze sprawdź. Może się okazać, ze dysk uszkodzony.

(Krystian040297) #12

Ok, ale podłączyłem go pod telewizor i normalnie działał więc mam coś z komputerem ??