Sterowniki do dzwięku Windows 7

Witam

Mam problem… Zmieniłem ostatnio stysem z xp na windows 7 Profesional i wszystko działa dobrze z jednym wyjątkiem.W ogóle nie mam na komputerze dzwięku.Znajomy powiedział że to przez brak sterowników więc pisze tutaj z prośbą o pomoc w tej sprawie.

Nie wiem zabardzo jakie dane trzeba podać ale…

ASUS P5LD2 SE

Intel®Core2CPU 1,86GHz

system32-bitowy i jeszcze wyczytałem z ksiązki “user guide” przy tych sterownikach nazwe:

ADI Audio Driver (ADI 1986A) Być może przyda się…

Nie znam sie zbytnio na kopmuterach więc porsze o pomoc, szukałem już tego w internecie ale nie mogłem znaleźć do w7

Pozdrawiam :slight_smile:

Problem w tym, że Twoja płyta główna nie obsługuje Windows’a 7 i sterowników dźwięku zintegrowanego prawdopodobnie nie znajdziesz nigdzie. Czasem zaskakuje ta: http://support.asus.com.tw/download/dow … pe=4&os=24 , ale moim zdaniem, powinieneś się zaopatrzyć choćby w tanią, ale przeznaczoną dla Windows’a 7, kartę dźwiękową wtykaną do slotu PCI , i po kłopocie.

Dzięki :slight_smile: a mógłbyś powiedzieć dokładniej jak się nazywa ta karta ??

i ile mniej więcej kosztuje

Takich kart jest bardzo dużo. Najlepiej dowiedzieć się w sklepie. Moja (C-Media CMI8738-SX) kosztowała np. 30,-zł i właśnie dlatego ją zastosowałem, ponieważ dla Windows’a 7 również nie mogłem znaleźć sterowników do karty dźwiękowej zintegrowanej z płytą główną.