Sterowniki do dźwieku

Witam!!Chciałbym zainstalowac sobie sterowniki do dźwieku (płyta zintegrowana) posiadam płyte główną ECS P4S5A (ECS- Elitegroup Computer Systems)…to bardzo pilne!Prosze o szybką odpowiedź…

Z góry dzięki, pozdrawiam!

Edit

ściągnałem z oficjalnej strony sterowniki do samej płyty głównej jak i do dźwięku, nastepnie zainstalowałem stereoniki do lyty i uruchomiłem ponownie…potem otworzyłem plik ze sterownikami do dźwięku i tam nie ma żadnego setup ani nic z tych rzeczy, jest tylko:

http://img204.imageshack.us/img204/1792/soundyq7.png

O co ci chodzi czy chcesz pobrać sterowniki z neta i nie możesz ich znaleść czy masz je na płycie i nie wiesz jak zainstalować czy może w ogóle coś innego

Proszę bardzo - wszystkie stery do twojej płyty głównej:

http://www.ecs.com.tw/ECSWeb/Downloads/ProductsDetail_

Download.aspx?DetailID=37&DetailName=Driver&DetailDESC=P4S5A

(V1.0)&MenuID=35&LanID=16

Aha …zły sterownik do dźwięku ściągnąłem bo wziąłem na win 98-95, teraz sciągnąłem ten co trzeba na xp, jednak tam jest uinstall i jakieś inne pliki:

http://img204.imageshack.us/img204/4901/soundao2.png

Jest tam plik sterownika.

Wejdź w menadżera urządzeń. (PPM na Mój komputer --> Właściwości --> sprzęt --> Menadżer urządzeń) Znajdź tam żółte znaki zapytania (powinny być) i na nim PPM i aktualizuj sterownik. Potem już tylko nakieruj na ten katalog ze sterami i powinno być OK.

Zrobiłem jak poleciłeś, już nie ma pytajniki w menedżer urządzen…ale jak włączam winampa i klikam na jakis kawałek to wyskakuje błąd “Can’t find output plug-in”

EDIT

Ok chodzi wszytsko…!!wilekie dzikei pozdrawiam (wystarczyło włączyć bazy w wiezy)