Sterowniki do GeForce i problemy z nimi

Mam kartę grafiki GeForce FX 5200 128 MB i Windowsa 98 SE.Oryginalny sterownik,który dostałem razem z kartą o nr 56.64 v.english powodował,że karta pracowała dobrze i stabilnie.Po zmianie na wersję international z nr 61.76 karta oszalała i zaczęła wyświetlać z błedami.Dopiero gdy dałem nr 61.76 v.english zaczęła chodzić dobrze,ale też nie rewelacyjnie.Czy jest tak,że te nowe sterowniki są robione w pośpiechu aby pokazać jak się dba o klienta a w efekcie nie są stabilne.I co różni wersję international od np.english?

na to pytanie mogę odpowiedzieć bez problemu!! wersja international zawiera sterowniki w innych językach niż english!!

Niby proste jak drut,tylko dlaczego international jest kilkunastomegowy a english kilkumegowy, lub jak w Twoim przypadku 2o MB polski i 12 MB angielski dla XP/2000?

hmm :roll: zapewne większy rozmiar wersji international spowodowany jest tym, że zawiera sporo wersji językowych!! tak myślę :roll: nie jest to przecieź tylko polish ale wszystkie inne niż english :smiley:

a teraz czas na mecz… bo już trwa!! FORZA JUVE!! :smiley:

Co do tematu “pośpiechu” przy pisaniu sterowników, to faktycznie tak bywa. Najlepiej nie instalować od razu najnowszej wersji, tylko nieco starszą, a z ta najnowszą to poczekać, popytać innych jak chodzi. Bylo juz kilka sterowników Nvidii, które okazywały się totalnie skopane, do czego Nvidia przyznawała się po jakimś czasie (zapewne pod wpływem monitów wściekłych użytkowników).

Teraz ściągnąłem nowy sterownik do chipsetu nVidii nForce2 i zastanawiam się czy zamontowanie tego nie będzie samobójstwem?Narazie wszystko chodzi w miarę dobrze to chyba poczekam do momentu kiedy zacznie się czkać.Wtedy nie będę wiele ryzykował.Jakby ktoś już montował w/w sterownik do chipsetu i ma jakąś o nim opinię to proszę się z nami podzielić!

kerimus jeżeli chcesz to wejdź na http://www.guru3d.com!! tam znajdziesz całą masę sterowników do Nvidii czy ATI!! co najważniejsze możesz znaleść sterowniki, które umożliwią ci niewielkie podkręcenie karty graficznej!! bawiłem się tym kiedyś i daje to nawet jakieś efekty!! spróbuj :smiley:

Mówiąc szerze nie bardzo lubię eksperymentować,chociaż wystarczyła jedna gra(mowa o “Terrorist Takedown”),żeby obnażyć słabości mojego zestawu.Chyba,że ta gra obnaża słobości swojego silnika graficzneg(hi,hi,hi)Producenci gier nakręcają cały przemysł komputerowy i w tym jest problem.Podkręcanie czegokolwiek powoduje szybsze zużycie komponentów komputera i tegobym się obawiał,dla tego nie będę chyba eksperymentował.

Ten link nie działa. :?

Wystarczy usunąć wykrzykniki.

Fakt. :oops: :oops:

jak wolisz kerimusie!!

Znam takich co mają jescze GeForce2 MX i jakoś się ich nie wstydzą, to dla czego ja mam się mojej wstydzić.Moja jest najsłabsza,ale z tych nowej generacji.W moim wieku na "Ferrari’ się nie jeździ.