Sterowniki do grafiki


(Monia 93 ) #1

Mam laptopa Toshiba. Brakuje mi sterowników do grafiki oczywiscie chodzi o XP. Karta graficzna to : "Trident Video Accelerator CyberBlade-Ai1" . Nie moge znaleźć tych sterowników ;( Gdyby ktoś mógł mi podać strone abym mogła sobie sciągnąć..


(Seba86mu) #2

Napisz, jaki to dokładnie model laptopa. Może znajdziemy na stronie Toshiby.


(Monia 93 ) #3

chyba "S3000-x4"ale nie jestem pewna bo nie wiem gdzie to sprawdzic :expressionless:


(Seba86mu) #4

Zobacz TUTAJ.


(Jaroslaw Nijakowski) #5

kinia933 , najlepiej to szukać sterowników na stronie producenta laptopa -TOSHIBA


(Monia 93 ) #6

kurde :expressionless: sterowniki niby podeszły gdyz gra sie wczytuje lecz nie ma obrazu ..! :expressionless: nie wiem co dalej robić .. może coś jeszcze mam sciągnąć i zainstalowac?

// Połączono posty

nie działa nic :expressionless: jest cały czas ten sam problem .. Gdy włacze gre ona sie uruchomi i jest dźwięk jednak nie ma grafiki ;/ .. Gdyby ktos potrafił pomóc prosze o kontakt .. wyslac wiadomosc.. z góry dziekuje .. pozdrawiam !!


(Kaka') #7

kinia933

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tą stroną oraz tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

//

Proszę się wystrzegać takich wiadomości w działach technicznych - forum to nie jest chat. Wydzielam Twoją wiadomość do kosza.


(Jaroslaw Nijakowski) #8

kinia933 , może to nie wina sterowników od karty graficznej tylko zbyt duże wymagania gry dla teojego komputera...