Sterowniki do grafiki

Witam,

Niedawno musiałam wykonać format komputera w pracy. Z faktu, iż jest to dość leciwy sprzęt mam problem ze znalezieniem odpowiednich sterowników do grafiki.

Sęk w tym że już sama nie wiem jaka grafika w nim jest. Na pewno jakaś SIS - 330 (jak sugeruje mi Everest), potem po zainstalowaniu sterowników ze strony producenta pokazuje inną wersję.

Rezultat jest taki, iż obraz jest dalej rozjechany i prawidłowo niedopasowany. Zmiana rozdzielczości ekranu powoduje dalsze “niespasowanie”.

Jeśli potrzeba więcej szczegółów odnośnie “sprzętu” to mogę je podać jutro.

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.

SIS-330 to jest prawdopodobnie grafika zintegrowana z płytą główną i jej nazwa jest kluczowa do ściągnięcia odpowiednich sterowników. Nie wiem czy Everest pokazuje nazwę płyty głównej jeśli nie to trzeba zainstalować inny program do indetyfikacji sprzętu komputera np .CPU-Z , czy Speccy, AIDA 64 jest nowszy ale trialowy. W pierwszej kolejności instaluje się sterowniki od chipsetu płyty głównej żeby z większym prawdopodobieństwem zainstalowały się i działały prawidłowo pozostałe stery. Musisz odinstalować obecny sterownik grafiki jak jest źle i przeczyścic conajmniej ccleanerem oraz dodatkowo w trybie awaryjnym driver sweeperem albo driver cleanerem z listy wyszukiwania wybrać sis graphics po znalezieniu resztek wyczyścić. I dopiero wtedy zabierać się za instalację sterów.

chanka84 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.