Sterowniki do hp 6910 na windows 8

Witam, mam pytanie odnośnie instalacji systemu win8. Aktualnie mam win 7 na hp 6910p (core 2duo, ati radeon, 3gb ram, 120gb dysk), ale chciałbym zainstalować win 8. Na stronie producenta nie ma oficjalnych sterowników do tego systemu. Czy sterowniki z siódemki nadadzą się na win8? Czy może system sam znajdzie sterowniki? W sprawie systemu jestem zielony…

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Przeniesiono z działu Systemy operacyjne Microsoft Windows.

Ze strony Intela http://intel-drv-ws.systemrequirementsl … ti?lang=en

Z Windows Update też może coś ściągnie. Musiałbyś podać dokładnie jaki model karty graficznej.

Jeśli będzie czegoś brakować to napisz, może uda się znaleźć. Sterowniki z 7 możliwe, że będą pasować, ale jeśli już je będziesz instalował to przez Menedżer urządzeń, a nie 2xklik na EXE. Mogą wyskakiwać komunikaty o niekompatybilności, których nie zawsze trzeba się bać.

Mimo wszystko robisz to na własną odpowiedzialność. Byłbym raczej optymistą. Prawdopodobnie tylko sterowniki do karty graficznej będzie trzeba ściągnąć.

Dziękuje za odpowiedź, wszystko poszło gładko jak pisałeś. Windows znalazł wszystko sam, a ja tylko dorzuciłem stery z grafiki, które pasowały z win7. Polecam wszystkim przesiadkę na 8 :slight_smile: