Sterowniki do hp 6910 na windows 8

(Elusiwe) #1

Witam, mam pytanie odnośnie instalacji systemu win8. Aktualnie mam win 7 na hp 6910p (core 2duo, ati radeon, 3gb ram, 120gb dysk), ale chciałbym zainstalować win 8. Na stronie producenta nie ma oficjalnych sterowników do tego systemu. Czy sterowniki z siódemki nadadzą się na win8? Czy może system sam znajdzie sterowniki? W sprawie systemu jestem zielony...

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

(rgabrysiak) #2

Przeniesiono z działu Systemy operacyjne Microsoft Windows.

(Jacekk90) #3

Ze strony Intela http://intel-drv-ws.systemrequirementsl ... ti?lang=en

Z Windows Update też może coś ściągnie. Musiałbyś podać dokładnie jaki model karty graficznej.

Jeśli będzie czegoś brakować to napisz, może uda się znaleźć. Sterowniki z 7 możliwe, że będą pasować, ale jeśli już je będziesz instalował to przez Menedżer urządzeń, a nie 2xklik na EXE. Mogą wyskakiwać komunikaty o niekompatybilności, których nie zawsze trzeba się bać.

Mimo wszystko robisz to na własną odpowiedzialność. Byłbym raczej optymistą. Prawdopodobnie tylko sterowniki do karty graficznej będzie trzeba ściągnąć.

(Elusiwe) #4

Dziękuje za odpowiedź, wszystko poszło gładko jak pisałeś. Windows znalazł wszystko sam, a ja tylko dorzuciłem stery z grafiki, które pasowały z win7. Polecam wszystkim przesiadkę na 8 :slight_smile: