Sterowniki do HP iq770 Touchsmart pod Windows 7?

(Kubaj11) #1

Witam,

Mam problem dotyczący znalezienia sterowników do mojego komputera hp iq770 pod windows 7. Na stronie producenta znajduja sie sterowniki tylko do Visty, ktora byla w oryginale wraz z moim dotykowym komputerem. Vista okazala sie totalnym niewypałem więc postanowiłem zmienic system na '7', lecz sterowników jak nie było tak nie ma ;/.Visty spowrotem nie zainstaluję bo nie mam płyty instalacyjnej (nie otrzymałem w zestawie) , a co do sterowników to głownie zalezy mi na grafie, audio i Wlan ( chociaz inne tez by sie przydaly ale te są dla mnie najważniejsze )

Proszę o szybką pomoc, poniewaz potrzebny mi komputer od zaraz :slight_smile:

Czekam na rady,

Jacob94

(ahonen97) #2

Zainstaluj sterowniki te pod vistę powinny pasować doW7

(Kubaj11) #3

Tak wlasnie myslalem dlatego zainstalowałem 'siódemkę'

Podczas instalowania sterowników wyskakuje takie coś :

Your system does not meet the operating system requirements. Update has been cancelled. (9998)

Trochę to dziwne bo stery z visty powinny byc kompatybilne z 7, ale to moze wina tego specyficznego kompa ktory z gory jest przystosowany do visty ;/

(pakierhakierxd) #4

a próbowałeś instalować sterowniki w trybie zgodności z Vistą

(Kubaj11) #5

Próbowałem w trybie zgodności z Vistą .

Występuje taki sam błąd : Your system does not meet the operating system requirements. Update has been cancelled. (9998)

Nie mam już żadnego pomysłu jak to rozwiązać, chyba będę musiał pobrać spowrotem Vistę i ją zainstalować , ale nie wierzę, że nikt oprócz mnie nie spotkał się jeszcze z podobnym problemem. Przecież HP jest dość znaną marką :slight_smile: