Sterowniki do HP iq770 Touchsmart pod Windows 7?

Witam,

Mam problem dotyczący znalezienia sterowników do mojego komputera hp iq770 pod windows 7. Na stronie producenta znajduja sie sterowniki tylko do Visty, ktora byla w oryginale wraz z moim dotykowym komputerem. Vista okazala sie totalnym niewypałem więc postanowiłem zmienic system na ‘7’, lecz sterowników jak nie było tak nie ma ;/.Visty spowrotem nie zainstaluję bo nie mam płyty instalacyjnej (nie otrzymałem w zestawie) , a co do sterowników to głownie zalezy mi na grafie, audio i Wlan ( chociaz inne tez by sie przydaly ale te są dla mnie najważniejsze )

Proszę o szybką pomoc, poniewaz potrzebny mi komputer od zaraz :slight_smile:

Czekam na rady,

Jacob94

Zainstaluj sterowniki te pod vistę powinny pasować doW7

Tak wlasnie myslalem dlatego zainstalowałem ‘siódemkę’

Podczas instalowania sterowników wyskakuje takie coś :

Your system does not meet the operating system requirements. Update has been cancelled. (9998)

Trochę to dziwne bo stery z visty powinny byc kompatybilne z 7, ale to moze wina tego specyficznego kompa ktory z gory jest przystosowany do visty ;/

a próbowałeś instalować sterowniki w trybie zgodności z Vistą

Próbowałem w trybie zgodności z Vistą .

Występuje taki sam błąd : Your system does not meet the operating system requirements. Update has been cancelled. (9998)

Nie mam już żadnego pomysłu jak to rozwiązać, chyba będę musiał pobrać spowrotem Vistę i ją zainstalować , ale nie wierzę, że nikt oprócz mnie nie spotkał się jeszcze z podobnym problemem. Przecież HP jest dość znaną marką :slight_smile: