Sterowniki do HP Pavilion dv 6 pod win 7

Cześć .

Mam pytanie do użytkowników którzy korzystają z laptopów firmy HP . Posiadam laptopa HP Pavilion dv 6780 ew , chciałem zainstalować Windows 7 64 bit zamiast Visty x86 , jako mój jedyny i główny OS . Na stronie HP w zakładce z moim modelem i sterownikami do niego nie ma zakładki - sterowniki do wersji Windows 7 . Na innych modelach jest możliwość ściągnięcia sterowników do najnowszego OS`a Microsoftu, czy ktoś z was próbował instalować “7” 64 bit , może sterowniki z Visty x64 bit były by dobre ?, lub może jakieś inne pomysły ?

Dziękuję i pozdrawiam .

Typuję, jak to jest w standardzie, że wszelkie sterowniki są instalowane w sposób automatyczny przez sam system. Dlatego też producent nie uznał za stosowne by tworzyć osobny dział ze sterownikami do tego modelu

Zgadza się, Windows 7 najprawdopodobniej sam ściągnie wszystkie potrzebne sterowniki, chociaż te od Visty 64 też powinny w większości działać.

Witam.

W moim HP - dv 6907ea, po wgraniu Win 7, system sam ściągnął wszystko co potrzebował. Jedynie ściągnałem do karty graficznej sterowniki i do pilota HP :). I jeżeli jakiś Tobie sterowników by nie ściągneło to możesz śmiało ściągać sterowniki pod Viste, bo będą działać :).

Dzięki wszystkim za odpowiedzi .