Sterowniki do HP pavilion dv 9702ea

Witam…

Jestem juz zdesperowany i proszę o pomoc

posiadam palilona dv 9702ea

Problem jest taki, że na stronie producenta są sterowniki ,które niestety nie wchodzą… nie wiem co jest grane…

potrzebuje sterowników do wi-fi, kamery, i audio

jeżeli ktoś ma jakis pomysł proszę o odpowiedz…

Witam,

sterowniki pobierałeś z tej strony: HP?

Jaki masz system operacyjny?

  • do Vista jest wszystko,

  • do XP raczej ciężko będzie… :?

Czy nie chcą się zainstalować, czy też instalują się ale nic się nie zmienia?

R.

system to vista.

przykładowo ster do wi-fi włączam instalacje i …lipa

nie wiem czy do vista wszystko działa… albo ja cos źle robie…

A może muszę instalować w jakiejś kolejności??

limek2 ,

opisz dokładniej co się dzieje podczas instalacji. Jakie komunikaty lub błędy się pojawiają?

Teoretycznie powinien pojawić się monit UAC.

Na jakim koncie dokonujesz instalacji? Czy masz uprawnienia administratora?

Pliki z serwera HP uruchamiaj jako admin.

Poza tym musisz wybrać odpowiednie sterwoniki, bo jak widzę na stronie HP są dwa sterowniki:

:arrow: Broadcom Wireless LAN

:arrow: Atheros AR5007 802.11b/g Wireless LAN

Musisz sprawdzić jaką kartę posiadasz.

Tak samo wygląda sprawa z dźwiękiem (3 sterowniki do wyboru).

R.

no właśnie jeden się instaluje a drugi się zawiesza… a sterownik audio nibty jakis mam…heh

ogólnie to karta wi-fi to ta pierwsza chyba jest…

limek2 ,

czy masz możliwość ponownej instalacji Vista?

Chodzi mi o to czy masz jeszcze czysty system (świeżą instalację Vista, i na dysku z systemem masz tylko system), czy też już sobie porobiłeś jakiś ustawienia, doinstalowałeś programy itp.?

No i czy masz płytę DVD z systemem (i klucz)?

Bo może łatwiej będzie ponownie zainstalować Vistę, ale wpierw zmodyfikować płytę DVD. Przy pomocy vLite będziesz mógł dodać sterowniki, które automatycznie się zainstalują razem z Vistą (taką mam nadzieję). Do programu możesz dodać wszystkie sterowniki do swojego modelu HP, a instalator i tak wybierze te właściwe.

Jest jeszcze taka kwestia, że chyba podczas instalowania systemu karta WiFi powinna być włączona (ale nie jestem pewien tego).

R.

Witam mam problem zakupiłem bedąc na wyspach laptopa HP pavilion dv 9702ea miał on orginalną viste wraz ze sterownikami jednakże ktoś nie powołany gdy byłem nieobecny usunął system w raz obrazem dysku na partycji. Po powrocie do Polski zabrałem się za instalacje systemu, vista nie bardzo mi sie spodobała wiec postanowiłem zainstalować xp-ka i tutaj zaczeły sie schody nie moge znaleźć nigdzie w necie sterowników do tego lapka, moze ktoś miał podoby problem chodzi o wszystkie stery ;/ POMOCY! !!

lipa ja probowałem i doszło do tego ze kupiłem vistę…