Sterowniki do HP pavilion dv 9702ea

(Lima14) #1

Witam..

Jestem juz zdesperowany i proszę o pomoc

posiadam palilona dv 9702ea

Problem jest taki, że na stronie producenta są sterowniki ,które niestety nie wchodzą... nie wiem co jest grane..

potrzebuje sterowników do wi-fi, kamery, i audio

jeżeli ktoś ma jakis pomysł proszę o odpowiedz...

(rafi84tek) #2

Witam,

sterowniki pobierałeś z tej strony: HP?

Jaki masz system operacyjny?

• do Vista jest wszystko,

• do XP raczej ciężko będzie... :?

Czy nie chcą się zainstalować, czy też instalują się ale nic się nie zmienia?

R.

(Lima14) #3

system to vista.

przykładowo ster do wi-fi włączam instalacje i ..lipa

nie wiem czy do vista wszystko działa.. albo ja cos źle robie...

A może muszę instalować w jakiejś kolejności??

(rafi84tek) #4

limek2 ,

opisz dokładniej co się dzieje podczas instalacji. Jakie komunikaty lub błędy się pojawiają?

Teoretycznie powinien pojawić się monit UAC.

Na jakim koncie dokonujesz instalacji? Czy masz uprawnienia administratora?

Pliki z serwera HP uruchamiaj jako admin.

Poza tym musisz wybrać odpowiednie sterwoniki, bo jak widzę na stronie HP są dwa sterowniki:

:arrow: Broadcom Wireless LAN

:arrow: Atheros AR5007 802.11b/g Wireless LAN

Musisz sprawdzić jaką kartę posiadasz.

Tak samo wygląda sprawa z dźwiękiem (3 sterowniki do wyboru).

R.

(Lima14) #5

no właśnie jeden się instaluje a drugi się zawiesza.... a sterownik audio nibty jakis mam...heh

ogólnie to karta wi-fi to ta pierwsza chyba jest...

(rafi84tek) #6

limek2 ,

czy masz możliwość ponownej instalacji Vista?

Chodzi mi o to czy masz jeszcze czysty system (świeżą instalację Vista, i na dysku z systemem masz tylko system), czy też już sobie porobiłeś jakiś ustawienia, doinstalowałeś programy itp.?

No i czy masz płytę DVD z systemem (i klucz)?

Bo może łatwiej będzie ponownie zainstalować Vistę, ale wpierw zmodyfikować płytę DVD. Przy pomocy vLite będziesz mógł dodać sterowniki, które automatycznie się zainstalują razem z Vistą (taką mam nadzieję). Do programu możesz dodać wszystkie sterowniki do swojego modelu HP, a instalator i tak wybierze te właściwe.

Jest jeszcze taka kwestia, że chyba podczas instalowania systemu karta WiFi powinna być włączona (ale nie jestem pewien tego).

R.

(Noar9) #7

Witam mam problem zakupiłem bedąc na wyspach laptopa HP pavilion dv 9702ea miał on orginalną viste wraz ze sterownikami jednakże ktoś nie powołany gdy byłem nieobecny usunął system w raz obrazem dysku na partycji. Po powrocie do Polski zabrałem się za instalacje systemu, vista nie bardzo mi sie spodobała wiec postanowiłem zainstalować xp-ka i tutaj zaczeły sie schody nie moge znaleźć nigdzie w necie sterowników do tego lapka, moze ktoś miał podoby problem chodzi o wszystkie stery ;/ POMOCY! !!

(Lima14) #8

lipa ja probowałem i doszło do tego ze kupiłem vistę......