Sterowniki do HP Pavilion dv6420ew

Witam!

Szukam sterowników do HP Pavilion dv6420ew pod windowsa XP i na stronie HP ich jest bardzo niewiele. Bardzo prosze o jakakolwiek pomoc! Bardzo mi zależy na czasie, z góry piękne dzięki

Proszę o info na meila urbi86@interia.pl

A do czego konkretnie potrzeba sterów?

Bolo92 , najpierw zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj poprawkę Microsoftu do kart dźwiękowych HD -> Microsoft UAA Bus Driver.

Następnie zainstaluj sterowniki do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Kolejno zainstaluj sterowniki do karty graficznej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Teraz zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

Teraz kolejność instalacji dowolna:

Touchpad

Kamerka -> ten sterownik, albo ten sterownik.

Wireless LAN + HP Wireless Assistant

Czytnik kart pamięci

Dzieki wielkie - jeszcze mam tylko pytanie czy to już wszystko czego potrzebuje ??

Witam.

Mam podobny problem. Nie mogę znaleźć sterowników do karty SIECIOWEJ (przewodowej) ethernet 10/100BT dla HP dv6420ew.

Proszę o pomoc.

Z góry dzięki.

Ja z kolei mam problem z sterownikami do płyty głównej: nie wiem dlaczego, ale instalacja tegoż sterownika urywa mi się na początku, tzn. pojawia się okienko powitalne, jakiś pasek ładowania, po czym instalacja się urywa. Może mi ktoś z tym pomóc?

Jak coś, tutaj jest mój adres mailowy: springerok@tlen.pl

Bardzo zależy mi na czasie ![-o<