Sterowniki do HP Pavilion dv9000. Pomocy:(

Poszukuje sterowników do HP Pavilion dv9000.

Prosił był o wszystkie tak aby laptop działał poprawnie. Bo nigdzie nie moge znaleźć.:frowning:

Po pierwsze, co to za laptop. Po drugie, co to za system. Mam dv9207us, więc chyba mogę pomóc :slight_smile:

HP Pavilion dv9000 taki laptop,a system Windows XP sp3 dzisiaj instalowałem bo mi paczka z allegro przyszła, a nie chciałem na Viscie leciec.

i teraz potrzebuje sterowników,

dv9000 to tylko seria, podaj model (pod spodem powinieneś mieć napisane), skoro xp to albo pobierz nlite i dodaj stery do saty, albo wejdź w bios i tam odznacz “sata native …” bo inaczej nic nie zainstalujesz. W ogóle, zainstalowałeś już tego xp czy jeszcze nie?

Sterowniki do urządzeń HP znaleźć można na stronie supportu. Po zdefiniowaniu modelu i serii, z jakiej pochodzi urządzenie, wyświetlana jest lista dostępnych sterowników.

@ADAM9870

Z własnego doświadczenia wiem, że albo nie ma tam wszystkich sterowników, albo są takie, dzięki którym nasz komputer nie wykryje prawidłowo sprzętu :] np. aby działa kamera internetowa należy (w moim przypadku) zainstalować sterowniki od visty a nie, jak nakazuje intuicja, od XP’eka :] taki dowód na beznadziejność HP…

Zrobiłem tak jak powiedział adam9870 , tzn ściągnąłem z tej stron sterowniki, ale jak zainstalowałem audio to wyskoczyło: “Błąd instalacji sterownika: brak urządzenia obsługiwanego przez ten sterownik”

i co teraz.???

_______________

Taki sam problem widnieje z grafiką.:confused: