Sterowniki do HP Pavilion TX 1000 (XP)

Witam, mam takowego tableta ze szwecji i jest na nim windows vista wersja 30 dniowa… Potrzebuje sterowników do tego aby wrzucic na niego XP’ka ale nie moge ich nigdzie znalezc… moze mi ktoś pomóc ?? bede bardzo wdzieczny a potrzebuje ich na szybko bo bede wracac do szwecji i chce miec juz XP…

czy na tej stronie bedize wszystko jak sciagne ?

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … 28〈=pl

Na tej stronce co podałeś masz stery do:

Touchpad

Kamera

LAN i WLAN

LightScribe

A tu masz grafe.

Innych nie mogę znaleźć.

co wiecej potrzeba ? chyba tak na dobra sprawe wszystko ??

te menu co mam poprzez przyciski na martrycy to jest chyba Quick lanch buttons ??

czytnik sd/mmc i pilot pozostaje chyba…

chodzi mi o to zeby wszystko smigało tak jak na Viscie … ale na jej temat nie bede sie wypowiadał bo to szkoda klawiatury… dla mnie beznadziejnie mułowaty system…

Jeszcze audio brakuje.

Tak

Czytnik powinien działać, ale niewiem jak to jest do końca… Pilot też.

Graf juz zapobrałem…

audio i bedzie chyba komplet ?

audio jakis realtek High definition Audio mi pokazuje na Viscie…

bluetooth jeszcze tu widze… :confused: a

Sterów za chiny nie mogę znaleźć, ale spróbuj ściągnąć te stery jak będzie błąd wywalać to zainstaluj to. Mała instrukcja instalacji.

Edit: Zmieniłem linka na XPeka, bo coś mi się namieszało.

ale tam jest dla vista - bedzie to na XP działac w razie czego ?

ps. a ten cudowny rysik ;D tez bedzie mi działac ? :slight_smile:

Niewiem, bo nie mam lapka i nie mam okazji przetestować.

bo do tego fajnego pilota i rysika nie zauwazylem sterów nigdzie ;/ ale skoro tyle jest do XP’ka do tego modelu wiec chyba w nich tez musi byc zawarte jakos i do tych bajerów… tak mi sie wydaje przynajmniej…zaraz biore sie za instalowanie xp;ka

Graf. ze strony co podales nie jest zgodna ze sprzetem…tzn nie chce sie zainstaoac ;/

http://forum.tabletpcreview.com/showpos … stcount=38 z tej stronki wsio pobrałem…

graf… nie da sie zainstaowac… :confused:

procz graf w menadzerze urzadzenie wszystko jest zainstalowane…

no i Web Cam nie działa oraz ten dotyk- tzn on działa ale nie w tym miejscu co uzywam rysika ;]

Ma ktos te stery do grafy pod XP???