Sterowniki do Inteel 82801 GB ICH7 - High Definition Audio


(Kurss1005) #1

Jak znaleźć sterowniki do Intel 82801 GB ICH7 - High Definition Audio Controler [A-1]. Mam CD Intel "Expres Installer Driver and Bonus Aplication Software for the Intel Desktop Boards D 945GCNL (GCPE) tylko nie wiem co mam wgrać. Jeszcze jedna ważna rzecz, pole dźwięk Windows niema informacji o zainstalowaniu żadnego urządzenia. Dlaczego? Nowa płyta Intel PE94510M.86A.0050. zainstalowana w serwisie.


(Tomik68) #2

jakie katalogi są na płycie?

szukaj czegoś w kategorii sound, audio lub Intel 82801 GB ICH7


(Zbych ) #3

Na tej "płycie" jest wszytko pięknie pokazane po włożeniu płyty zostanie zainstalowany installer driver a następnie w programie zostanie sprawdzona konfiguracja kompa i następnie wszyskie potrzebne do zainstalowania aplikacje i sterowniki zostaną "podświetlone"/wyróżnione.


(Kurss1005) #4

Fajnie zaznaczone z komentarzem angielskim (nie zainstalowane) są dwie pozycje:

  1. Realtek LAN Driver

  2. Realtek AUDIO Driver

tylko próbowałam zainstalować ale się niedaje. W którejś próbie po chwili jest komunikat uruchamianie systemu WIN


(Technik Elektro) #5

który system operacyjny ?? xp czy vista ??


(Platinum931) #6

Kto mi pomorze z zainstalować sterowniki do Inteel 82801 GB ICH7 - High Definition Audio bo jak ja instaluje to pokazuje że program instalacyjny wykrył, że zainstalowane w systemie wersja jest starsza niż wymagana do wykonania tej instalacji.Jako minimum, konieczne jest zainstalowanie dodatku "Service pack 1" dla systemu "Windows XP Profesional" i nie wie co zrobić. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(Technik Elektro) #7

zainstaluj service pack 2 :

http://www.download.net.pl/161/Windows-XP-Service-Pack/


(Platinum931) #8

sie nie da zainstalować Service Pack i wyskakóje że: Klucz produktu używany do instalacj systemu Microsoft Windows może być nie prawidłowy. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: